Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicagazdik, mennyire örülnétek...

Cicagazdik, mennyire örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

A cica figura feltartott kezével (előre-hátra) integet


[link]


Ha kérhetem, korotokat is írjátok le


2023. okt. 29. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, mert hiába cicás, annyira nem tetszik és biztos nem raknám ki sehova. Illemből valószínűleg egy darabig őrizgetném a szekrényben, aztán kiszelektálnám. Nyilván ha ilyen kapnék, nem reagálnék negatívan, de nem lenne jó ajándék számomra. De ez egyéni ízlés dolga, ha az ajándékozottad szereti az ilyeneket, akkor neki lehet jó.
2023. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom szereti e. Te hány éves vagy? Cicád az udvaron él?
2023. okt. 29. 14:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez nem annyira cicásoknak való ajándék, mint távol-keleti kultúra rajongóknak. Utóbbi nem vagyok, de szeretek minden macskás dolgot, szóval alapvetően örülnék neki, de csak akkor, ha nincs már meglévő.

Viszont szerintem elég giccses, nem mindenki szereti ezt a vonalat meg a dísztárgyakat sem. Ha ezt nem tudod az illetőről, szerintem ne ezt válaszd, inkább valami “snasszabb” ajándékot.

2023. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok és 2 benti cicánk van (1-es voltam).

Amúgy egyetértek a 3-assal, ez szerintem sem olyan ajándék, ami kimondottan cicásoknak jó, mert ha ez nem az ő stílusa, akkor hiába macska, akkor se fog örülni neki.

2023. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jajj. Hát hogyan tudnám kideríteni hogy neki tetszene-e? 🙄
2023. okt. 29. 14:45
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki egyáltalán, kimondottan gagyi cucc.
2023. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon örülnék egy Maneki-nekonak. 30
2023. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyire nem ismered és nem is akarsz foglalkozni az egésszel, minek adsz neki egyáltalán ajándékot?

Ha valami kötelező osztálykarácsony, akkor meg menjen a szokásos csoki, nasi, azokat meg lehet enni legalább.

2023. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan veszed, hogy nem akarok foglalkozni az egésszel 😑


Szerinted mégis miért szokott egyik ember ajándékot adni a másiknak?? Tán csak nem azért mert kedveli/szereti/törődik vele?

2023. okt. 29. 15:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ritka bugyuta primitív cucc.
2023. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!