Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezzel jót tennék vele vagy...

Ezzel jót tennék vele vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim társasházban laknak, aminek közös udvara van. Van ott 7-8 macska, nincs gazdájuk de mind a négy idős néni eteti őket akik ott laknak.

Hetente 1-2x látogatom a nagyszüleimet, bevásárolok nekik stb és az egyik cica mindig odajön hozzám, bújik, dorombol. Nagyon megszerettem és azon gondolkodtam hogy hazaviszem. Viszont én lakásban lakok, az a cica pedig tavaly született szóval már több mint 1 éve kinti cica. Nem tudom hogy reagálna ha elvinném állatorvoshoz, illetve ha bezárva kellene élnie. Nem akarok traumát okozni neki. Van itt valaki akik utcáról vitt haza cicát? Hogy viselte az új környezet?


2023. nov. 5. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt, nem lehetett kordában tartani.

Pár év múlva kertesházba költöztünk télen, tavasszal már alig járt haza pedig ivartalanított lány volt.

Nyáron napokig nem járt haza, aztán eltűnt.

2023. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy éves cica még fiatalka, én beszoktatnám, ha sokat foglalkoztok vele, van sok játéka, és az egész lakás az övé, és nyugodt cica, nem vadóc, akkor szerintem megszokja a benti létet. Ivartalanitani is kéne, attól nyugisabb lesz.
2023. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyugodt cicának tűnik, eddig még sosem láttam ‘őrjöngeni’, igaz csak napközben szoktam látni. Azt is hagyja 1-2 percig hogy felemeljem és úgy simogassam.
2023. nov. 5. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!