Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicám aki minden...

Van egy kiscicám aki minden áron a fejemen szeretne aludni,hogyan tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
nov. 5. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Édes kis szíve, hát szeret téged, azért csinálja! Az enyém is ilyen volt, egy idő után a nyakam mellé kucorodott, aztán valahogy abbahagyta. Próbáld meg leszoktatni arról, hogy a fejedre másszon.
nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem a fejemen, csak a fejem mellett akart aludni, de nekem nem volt komfortos, így megfogtam és a lábamhoz tettem. Pár nap után már oda kuporodott.

Aranyos lehet a cicád :)

nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A cicák szeretnek komfortos helyekre kucorodni, ahol nyugi van.

Ha a fejed mellé megy finoman de nagyon határozottan elrakod onnan. Akár vackolás után is.

Megunja idővel, hogy abajgatva van és átszokik másik helyre, mondjuk lábzónába.

A mi cirmink is fejhez jött éjszaka, hát nem mindig tudtam a legóvatosabb lenni akaratlanul is amikor arra ébredtem, hogy a fejemnél matat valami...

Pár hónap alatt leszokott erről, 2 évesen arról is, hogy a "tiltott" szobába bejöjjön éjjel. Arra se túl jó ébredni, hogy a körmét élezi pl. a szőnyegen. Szóval türelem és következetes nevelés. Egyre okosabb, komolyabb lesz idővel

nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tedd rá a fejed, és majd megérti ha nem akar párna lenni nem oda fekszik
nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Cicukám volt olyan, de két hetes korától én neveltem. De aztán a fejemről leszokott, és prémgallért játszott nemcsak velem, hanem anyuval is. Ezt egészen a haláláig folytatta. Szeretett minket, ezüstcirmos volt.
nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
keress egy macskamentás párnát,vedd meg, és rakd az ágyadra.
nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig a fejem tetejéhez jött aludni kiskorában, engem nem zavart. Aztán fokozatosan leszokott róla magától.
nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!