Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelban lakom. Bemerjek...

Panelban lakom. Bemerjek vállalni egy cicát?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék felelőtlen döntést hozni.
nov. 9. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Miért, tehén nagyságú az az egy cica?
nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%

Ne.Oda fog pisilni/kakálni ahova ép akar,hiába lesz alomtálca.

Szétszedi a kárpitokat.

Beleeszik az elöl hagyott ételbe.

Folyamatosan macskaszőrös lesz minden ruhád.

Egyébként macskapárti vagyok,volt panelben macskám-soha többet.Meg,ha esetleg déli fekvésű a lakás,nyáron elviselhetetlen lesz a macskapisi szag.

nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt macskát fogadj be,valami nyugis,bújós típust. A kismacska egy borzalom lakásban. Én kb 1,5 millio értékű bútort dobtam ki,mire 2 éves lett. Nekem mindig alomba pisilt, EGYETLEN EGY alkalmat kivéve. Ez az egyetlen alkalom az volt,amikor az ágyba pisilt a 200 ezres matracra. Soha,de soha többé,semmilyen tisztitas után nem jött ki a szag. Kuka lett a matrac. Az első pár hónapban össze-vissza karistolta a bútorokat. Próbáltam festeni,foltozni,de végül azok a bútorok is kukák lettek.
nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 qborka ***** válasza:
87%

18 évig volt egy lány cicánk panelben, ivartalanítva lett, nem volt soha büdös a lakás miatta.

A tapétát kölyökként néhol lekaparta,de ezt hamar megunta. Többnyire evett,ivott,sétált néha a lépcsőházban, aztán aludt 🥰😻


Soha nem mászott konyhaasztalra.


Az utolsó hónapjaiban,amikor már nagyon beteg volt, előfordult gyakran,hogy nem az alomba wczett. Egészséges cica ilyet nem csinál,ha tiszta az alom.


A szőrét annyira nem hullatta,de tény,hogy nem lehetett teljesen felporszívózni a padlószőnyeget. De a tesóméké sokkal jobban,ez szerintem fajtánként, egyedenként változó -bár mindkettő be

"házi macska" volt.


Ha úgy döntesz,hogy bevállalod, mindenképpen ivartalanítsd,hogy ne szenvedjetek a tüzelése miatt.

nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt mondják hamar alomra szoktathatóak.Tisztaságmániás sem vagyok. A szaglásom semilyen.Egyedül élek, jó lenne egy ilyen kis vacak társnak
nov. 9. 19:50
 6/21 qborka ***** válasza:
80%
Uuu,akkor mindenképpen cicus 😻
nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

De qurva jó,ebben az országban mindenkinek tökéletes,emberszerű macskája van-csak nekem volt macska természetű macskám.

2-es vagyok.Javaslom,vedd komolyan amiket írtam.

nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne. A macskána tök mindegy, hogy hol van a lakás amiben lakik.
nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyetlen egyszer pisilt a nőstény ivartalanított cicám az ágyba, semmi szaga sem volt plusz a matracvédő nem engedte át a nedvességet. Ez amúgy az én hibám volt, még nem szoktam meg, hogy van cicám és nem takarítottam ki időben az almot. Nem vacak társ, mindig jön velem a lakásban, akárhova megyek. Imád szaladgálni, de még eddig semmit sem tört el. Ételt nem hagyok elő sosem, így nem tud beleenni. A bútorral bepróbálkozott, macskabútor kaparóval ezt is megoldotta.
nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Télen a nap nagy részében a radiátoron alszik.
nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!