Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelban lakom. Bemerjek...

Panelban lakom. Bemerjek vállalni egy cicát?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék felelőtlen döntést hozni.
2023. nov. 9. 19:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nyugodtan, mi kertesben lakunk, de a macskák bentiek, gondolom egy panelben is ugyanilyen jól ellennének.

Egyébként nekem 9 éves az idősebb macskám, egy 2 éves van mellette, soha egyikük sem pisilt vagy kakilt az almon kívül máshová. Persze ez nem jelenti, hogy a tied se fog, csak mondom, hogy ilyen is van, 9 év alatt egy baleset sem volt.

Ami a bútorok tönkretételét illeti... igen, ez benne van. A kanapé műbőr része kuka (kövi kanapé levehető huzatú szövet lesz), a függönyök is cserések. De egyébként mást nem tett tönkre ő sem.

Ételt egész egyszerűen ne hagyj elöl, ez annyira nem bonyolult dolog :D Az alom nem büdös, ha minden nap takarítod, legalábbis a fedett macskawc nem, én azt ajánlom, nekünk nagyon bevált.

Macskaszőr... Nos, igen, meglepő módon ahol macska van, ott a szőrével is találkozik az ember. Van ilyen praktikus szösztelenítő henger, azzal végigmegyek a ruhámon, mielőtt elindulok otthonról és máris nem vagyok macskaszőrös 🤷‍♀️

Egyébként a rongálás nagy részét is ki tudod küszöbölni ha nem kiscicát fogadsz örökbe, hanem felnőttet. Bár a kanapéba lehet, hogy ő is beleakasztja a karmait.

2023. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%

Elképesztően jó móka,mikor hajnal kettőkor belehugyozik a konnektorba-ne kérdezzétek hogy csinálta,nem láttam-óriási csattanás,égett szag,áram nincs...

két óra múlva mennem kellene dolgozni,ehelyett zseblámpa/csavarhúzó keresés,dugaljt szétszedni,kitakarítani,újra van áram-majd egész nap idegeskedni a meló helyen,felgyújtja e a lakást mire hazaérek...

2023. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Simán, az enyém nem kapart szét semmit, bár van kaparófája, és miután meglett minden oltása, vittem ki a természetbe is, ott élje ki a kaparós hajlamait.


Matracvédő ALAP! - 3-as, embereknél is, ugyanis a nők néha átáznak. Na AZ még annyira sem jön ki a matracból, mint egy macskapisi :D


Egyébként az enyém elég nyugis, persze van amikor megkergül, de az totál időszakos :), és elviselhető.

Ha nagyon zavar, mert teljesen lüke, akkor átviszem a játszószobába, ott kedvére rohangálhat, mászhat, kaparhat (és nem a lábam lesz csupa seb ;) ).

2023. nov. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12-es, azért lássuk be, ez messze nem mindennapos :D, szóval említésre sem nagyon méltó.
2023. nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14-es- számomra meg az hihetetlen hogy egy macska egész életében az almot használja.Nem hiszem el,mert mások a saját tapasztalataim.Amikor kezdi kijelölni a területét /gondolom/ akkor pisil nem kívánatos helyre is-konyha,fürdőszoba,cipő,vagy ép dugalj...
2023. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15: ivaros a macska? Az enyémek nem, így nem jelöletnek területet.
2023. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Megvan a cica. Csak az a bajom, hogy csak rajtam, meg hozzám bújva szeret aludni. Aranyos, de nem akarom, hogy megszokja. 8 hetes, szerintem anyjának tekint. Hogyan lehet fekhelyre szoktatni?
2023. nov. 12. 17:38
 18/21 qborka ***** válasza:

Majd megunja.

Én az enyémet kiraktam az ágyamból, nem túl kedvesen,ugyanígy a legelején


Azóta jobban szerette anyumat 🙂 hozzám már csak akkor jött be újra,amikor már nagyon beteg volt és én aludtam anya helyén.

2023. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
14es, én is jót röhögtem a konnektoron,hogy ilyen mégis hogy lehet...na. Ma behugyozott a macskám,épp a konnektorra: D csak nálunk volt benne gyerek miatt védő betét...de ha nem lett volna,ugyanugy jartam volna,mint 12:D
2023. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha kölyköt viszel a házhoz akkor az első egy év nagyon nehéz, utána lenyugszik. Ivartalanítás alap. Nem, nem pisil, kakil szanaszét, alomba végzi a dolgát. Biztosítani kell kaparófát, macskabútort, több helyen, minél több helyen, így talán nem kaparja a bútoraidat, igen, sajnos van amelyiknek az tetszik... vannak járulékos veszteségek. Egyébként ha kicsinek megtanulja a kaparófa használatát akkor nem lesz gond, de arra készülj h az állattartás nem mindig felhőtlen és boldog dolog. Nekem évekbe telt mire elfogadtam h aki kisállattal él együtt, az lemondással jár, de mindezek mellett nem tudnék megválni egyiküktől sem, hárman vannak 🙂
2023. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!