Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért büdös a macskám szája?

Miért büdös a macskám szája?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon erősen érezni a macskám szájszagát, de rettenetesen büdös. Nem tudom mi lehet ez, ha nyávog akkor is érezni. Talán fog probléma vagy emésztési? Egyre jobban érezni. Valakinek volt már ilyen tapasztalata? De nam csak közelről lehet érezni.
2010. okt. 20. 09:09
 1/9 anonim válasza:
Ilyet én még nem tapasztaltam, szerintem nézesd meg dokival.
2010. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek egyszer volt egy nagy tályog az ínyén, és amiatt volt büdi, de lehet az elfogyasztott táplálék miatt is. Igen, fogprobléma miatt is. Doki!Mielőtt gond lenne!
2010. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia!az én cicámnak is kellemetlen szájszaga van de a cicakonzervek és a táp miatt szokott amúgy nem mert elmúlik.
2010. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nekem is büdös, de megszokta mosni

Az hagyján a cicámnak büdösebb...

A tápok miatt szerintem.

Próbáld csak hússal etetni.

A cicáknak amúgy nem kéne, hogy szaga legyen, mert akkor kiszagolnák a zsákmány állatok(ezért mosakszik annyit)

2010. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet:

-nátha, gyulladás

-fogkő

-rossz fog

-ínygyulladás, tályog

2010. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem is nézesd meg dokival. Egy fokig természetes, hogy büdi a szája, hisz eszik mindenfélét és nem mossa a fogát, de ha már messzebbről is érezni és nagyon szagos ott valószínű betegség van. Vagy fogprobléma, vagy fogínyprobléma (mi cicánknak az volt, a kezeléseket bizonyos havonta ismételni kellett és pár fogát ki is kellett húzni, de sajnos neki volt más baja is), előfordulhat az is, hogy valami belső szervi baja van. Szóval én az orvost javaslom.
2010. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz, a miénk fogköves---ínygyulladásos volt, semmi más nem utalt rá, csak az, hogy irtó büdös lett a szája. Megmutatta a doki, majd elsírtam magam olyan ronda volt az ínye én hiába néztem itthon, nekem nem hagyta magát úgy. De kapott gyógyszert, meg leszedték a követ is és már nem büdös, pedig előtt felfordult a gyomrom tőle.
2010. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen tapasztalatom a macskámmal, Sziksztinájnnal.


Nem érdemes a macskának egyik végét se nagyon szagolgatni...

2010. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fogkő, valamiféle betegség stb.
2010. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!