Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit és hány alkalommal...

Mennyit és hány alkalommal adjak ételt a cicának?

Figyelt kérdés
A cica jelenleg 5 hónapos és 2kg. Reggel és este kap 50-50g nedves eledelt és délben egy kis szarazat olyan 30-40grammot. Viszont olyan mintha folyamatosan éhes lenne, elegendő neki ez a táplálék? Állandóan fekhabzsolja az ételt. A cica szépen fejlődik és nő, egy hónapja van nálunk azóta ez az adagja.
nov. 18. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Mivel eteted pontosan?
nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Fogjon egeret, drága a macska kaja.
nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
A táp legyen az alap, a nedves a kiegészítő. A nedvestől nem fog jóllakni. A tápon van ajánlott etetési útmutató, azt az adagot add és növeld, ha fogy, csökkentsd, ha hízik. Minimum napi 3 alkalommal etesd. Csinálhatod úgy is, hogy a száraz egész nap előtte van és megeszegeti, ahogy neki kényelmes. Illetve a minőség sem mindegy, olcsó vacakból többet fog enni, mint magas hústartalmúból.
nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Jó minőségű nem reklám gagyi táp a jó . A darabos alutasakos víz zselé aroma , táp főleg de néha nyers cszúza szív vizzel kevert tejföl vagy paté tálkás . Főzni nem kell mert ragadozó .
nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dm-es nedves junior macska eledel és szintén dm-es junior táppal etetem. Napközben kap jutalom falatot is.

Sajnos nagyon falánk, ha kiraknám elé egesz napra a száraz tápot egy az egybe meg is enné. Kinti kóbor cica volt.

nov. 18. 16:57
 6/13 anonim válasza:

beírtam google és megkaptam a választ

2 sztem elég lehetne de úgyis látni fogod milyen állapotba van

nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Dm-es nedves junior macska eledel és szintén dm-es junior táppal etetem. Napközben kap jutalom falatot is.


Sajnos nagyon falánk, ha kiraknám elé egesz napra a száraz tápot egy az egybe meg is enné. Kinti kóbor cica volt.


Erre van pénzed...........

nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7.beírom Googleba és azt írja, hogy rakjam ki a napi adagját... :) tapasztaltabb cica tartóktól kérnék segítséget. A cica kaja zacskón szerintem irreálisan sok a napi 3 csomag amit ír.

8. Nem tudom neked mi bajod 😀 nem sok közöd van hozzá, hogy mire költöm azt a pénzt amiért én dolgoztam még.

nov. 18. 21:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Most en nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz a dm-es alatt, van ott azert par kaja.

De lehet a minoseggel lesz a problema, ezert ehes, azt kene megnezni, ezeknek mennyi a hustartalma es mennyi benne a gabona.


Alapvetoen magas hustartalmu kajat kene a macskanak adni.

nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a száraz kinn van egész nap. Többször eszeget belőle a cica, egyszerre nem sokat. Tasakost kap két adagra szétosztva, délelőtt és estefelé. Egyébként hajlamosak "koldulni", és ha rájön, hogy megszánod, adsz neki még, egy idő után rendszert csinál belőle és nem hagy békén. Meg kell neki tanítani, hogy csak akkor van kaja, ha ott az ideje. Megtanulják, hidd el.
nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!