Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Védőoltás okozhatja?

Védőoltás okozhatja?

Figyelt kérdés
Egy éves cicám tegnap kapta meg első kombinált oltását (feligen). Mai napon észrevettem, hogy 2x enyhén véreset pisilt. Ugyanolyan játékos, jó étvágya van, semmit nem változott a viselkedése. Enni konzervet eszik. Még ivaros, nőstény szobacica, a jövőhét folyamán lesz a műtétje. Az orvosnak is fogom ezt mondani, azonban nyuktatás gyanánt írom ki a kérdésem.

#oltás #vér #nem minden alkalommal
2021. jún. 18. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Hivd fel az orvost es kerdezd meg, mert ez nem jatek. Evente jarunk oltasra a cicammal (benti), de soha nem fordult meg ilyen elo.

En inkabb arra tippelnek, hogy benyalt valamit az allatorvosnal. Higyuti fertozessel, gyulladassal (ha az) egyebkent se mutik meg.

2021. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülyeséget írok, de nem lehet hogy elkezdett tüzelni?

Amit az első válaszoló írt is simán benne van a pakliban, a dokinál elkapott valamit. Okozhat stressz is vese gondokat, saját maguknak be tudják gyullasztani az egész húgyúti mindent, bár ez fájdalmas nyávogással, többszöri almon vagy almon kívüli pisi próbálkozással is párosul, kb olyan tünetei vannak mint amikor mi emberek felfázunk.

Szerintem is hívd fel az orvost és kérdezz rá, menj biztosra.

/Vesebeteg cicám vígan élt 16 évig, rendszeres ellenőrzés mellett ugyan, de ez sem akkora hatalmas para ha oda van rá figyelve-ez csak megnyugtatásként :) /

2021. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De, már egy ideje tüzel, csak mikor először vittem el ivartalanítani, az orvos elnapolta. Nem nyávog, ha dolga van, reggel is néztem, már teljesen tiszta volt a vizelete (tegnap is csak 2x volt benne vér).
2021. jún. 19. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!