Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy macska bejár egy...

Ha egy macska bejár egy kertes házba és ott alszik, akkor egerészik is ott?

Figyelt kérdés
nov. 23. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül
nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Nekünk volt már több macskánk, ami nem volt hajlandó egeret fogni.

Szaladgáltak előtte az egerek, de csak nézte őket.

nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, nem minden macska jó egerész. Számít, megtanulta-e kiskorában, hogyan kell egeret fogni.

Nagyobb az esély rá, hogy kintről viszi majd be az egereket (néha élve, néha döglötten) ajándékba.

nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Nem ismerem a cicák szokásait. Akkor miért alszik itt szerintetek? Nem eteti senki, nappal nem is látom, kóbor cica lehet. Kamera van, így derült ki, hogy a teraszon az ágyamba alszik éjjelente.
nov. 23. 11:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az en macskam csak benti, sose jart kint.

Aztan megis megfogta az egeret, amikor az egyszer beszaladt a hazba kintrol :D

Szerintem ez oszton, valamelyik macskaban jobban megvan, valamelyikben kevesbe.

nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan kényelmes neki az ágyad a teraszon.

Nálunk is jönnek-mennek, ráadásul fajtiszta, nyakörvvel ellátott idegen macskák.

Engem csak annyiban zavar, hogy így a tengerimalacaimat nyáron egy percre sem merem az udvaron hagyni felügyelet nélkül.

nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha egerészne nem bánnám, hogy kétnaponta mosom a takarót a teraszról, de akkor ezek szerint nincs garancia arra, hogy vadászik itt. Régen egy másik cica rendszeresen bejárt, őt láttam is vadászni, de ez a mostani elkergette szerintem. 😁

Hogyan lehetne távol tartani?

nov. 23. 11:49
 8/11 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül. A macskák nem mindig vadásznak minden helyen, ahol tartózkodnak. Az alvás, pihenés és környezetük felfedezése is fontos számukra. Az egerek jelenléte függ a kertes ház környezetétől, az élelmiszerforrásoktól és más tényezőktől.
nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
teríts egy másik takarót az ágyra éjjelre. Jól érzi magát ott, azért jön. Változó a cicák hozzáállása az egerekhez, például ha kap enni rendszeresen, akkor minek vadászna, de van, aki így is érdeklődik irántuk. Az egerek nemigen mennek oda, ha csak a kertben hesszel, akkor nem is fog velük találkozni.
nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Akkor miért alszik itt szerintetek?"


Mert hideg van, és máshová nem tud behúzódni??

nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!