Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aknek a macskája nem kattan...

Aknek a macskája nem kattan be ivartalanítás után, azok mit tesznek vele hogy vègül semmi baja nem lesz?

Figyelt kérdés

Volt már több cicánk az èvek során, főkènt fiúk. Nèhányat ivartalaníttattunk, nèhányat nem. Az ivartalanított cicák mind bekattantak ès távolságtartóak lettek illetve elkezdtèk tèpni a szőrüket ès lefogytak. Az addig vègtelenül kedves, bújós cicákból távolságtartó lett akiket ölbevenni sem lehetett mert menekültek. Kipróbáltuk az ètrendváltást is, de azsem segített.


Több állatorvoshoz is elvittük öket, kivezsgálások stb, de egyiknek sem volt semmi fizikai, testi baja.



dec. 2. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még soha nem hallottam.
dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 6 kandúr macskánk volt - nem egyszerre! -, amelyik ivartalanítva lett, semmi változást nem lehet észrevenni rajtuk, azon kívül, hogy nem akartak jelölgetni, meg veszekedni egymással.

Ha nálad ivartalanítás után problémásak lesznek, akkor veled, vagy a tartásukkal van baj, ennek semmi köze az ivartalanításhoz.

dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha a tartásukkal lenne a baj, akkor ivartalanításig mièrt nem volt egyikneksem baja?
dec. 2. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rossz az orvos, nem altatta el őket rendesen/ kínzó módon csinálta a műtétet/ nem teljesen vette ki a golyszlikat…

Pont hogy nyugodtabbak lesznek ivartalanítás után, nincs az a sok hormon már bennük, sok fiú cica elhízik inkább utána, mintsem lefogyna.

Valami nagyon nincs rendben, és tényleg nem tudok én sem másra gondolni, vagy nálad, veled van a gond, vagy az állatorvos egy hentes, esetleg nem azt csinálja amit kéne.

Sose hallottam ilyet én sem eddig!

dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 kandúrom van, de egyik sem bolondult meg.
dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!