Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A férjem nem hajlandó megválni...

A férjem nem hajlandó megválni a macskától, pedig súlyosan allergiás rá a gyerekünk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy macskája, akit hozott magával kvázi a házasságunkba. Nekem ezzel nem is lenne bajom, egészen mostanáig. Úgy befulladt tőle a gyerek, hogy ki kellett hívni hozzá az ügyeletet (eddig is tudtunk erről, de ennyire súlyos rohama nem volt eddig). Én szeretem a cicát, de nekem ő is egyben az első háziállatom, többet meg közösen nem vállaltunk.


A probléma az, hogy nagyon összevesztünk most a macska témán, mert nekem nagyon úgy tűnik, nem hajlandó megválni tőle, én meg a fejéhez vágtam, hogy elválok és kivágom a macskával együtt, dühömben ezt mondtam, mert nagyon felhúzott. Pedig nyilván barátkozik a gondolattal, mert nincs más megoldás. Segítsetek légyszíves, nagyon elegem van már ebből.


dec. 2. 22:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Vagy a macskát dobod ki, vagy, ha a férjednek nem számít a gyerek egészsége, akkor őt.
dec. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Mikor volt kinn a mentő?

Ők mit mondtak?

Elvitték a gyereket onnan vagy a macskát?


"Pedig nyilván barátkozik a gondolattal"

Ez biztos?...

dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%

Normális apa minden megbeszélés nélkül az első diagnózisra túladott volna a macskán.

A gyerek életét kockáztatja.

Még mindig ott van a macska?

Fogd meg és vidd egy menhelyre.

dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%

Te mit tipródsz?!

Te is ugyanolyan hibás vagy, mint férjed. Ő egy önző, ostoba, felelőtlen idióta. Te meg a másik fele, hogy ahelyett, hogy a gyereked életét mentve kivágnád a macskát, itt rinyálsz.

dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4-es, te nem tudsz normálisan írni?? Ha azt nem tudsz ne írj egy betűt sem, nem az okos oltogatásodra van szükség!


A gyermek háziorvosi ügyelet jött ki, kórházba vinni nem kellett.


Szerintetek melyik menhely vesz be egy macskát mostanában? Mindenkinek csak a cuki kismacska kell. Ez a macska még csak kinézetre is tök átlagos!

dec. 2. 23:10
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudod, hogy a macska a peobléma? Egyébként az allergiát leginkább úgy tudja elnőni, ha macska közelében van.
dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Kitana. ***** válasza:
69%
Elég jó allergia elleni gyógyszerek vannak, mondjuk nem írtad, hogy 10 éves a gyerek, vagy még baba.
dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
Biztos allergia? Nem kruppos rohama volt? Az én fiam kruppos volt, az ilyen taknyos időkben, mint most van sokszor befulladt. Hol kicsit, hol nagyon.
dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelmű, hogy a gyereket kell nevelőintézetbe adni, nem is értem, hogy merülhet fel más opció. Felelős gazda nem mond le a háziállatától egy túlérzékeny poronty miatt, az állat előrébb való az embernél. Ezt itt, ebben a kategóriában tanultam meg.
dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Létezik allergia elleni gyógyszer, tessék feliratni, mert a gyerek BÁRHOL!!! találkozhat macskával, akár egy osztálytársnál is.


ALAP, hogy legyen nála gyógyszer, nem opcionális!

dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!