Kezdőoldal » Állatok » Macskák » DMGuard vélemények?

DMGuard vélemények?

Figyelt kérdés
A cicámnak kevés a fehérvérsejtszáma és a veséje-mája rendben van. Olvastam, hogy DMguard-ból napi 10 cseppet lehet belőle adni, de meggyengültebb cicánk esetén ha kapna vagy 15-20 cseppet egy ideig akkor nem lenne tőle baja? Véleményekre lennék kíváncsi a termékkel kapcsolatban, hogy kinek mennyi idő után volt szemmel látható változás a kisállatánál.

dec. 4. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

FELV-es cica? :(

Muszáj valahogy beléjük tömni immunerősítőt, mert ha ilyen betegsége van, nagyon hamar jön a rák.

Sajnos a miénk a legkisebb ilyet megérzi, és nem eszik semmit.

De a dmg-től nagyon elbágyadt, arra emlékszem, ha valahogy sikerült beletömnöm.

A vas, ami nagyon fontos ilyenkor, vitaminok, ásványi anyagok a vérszegénység miatt.

Na és a meleg, hidegben szinte azonnal meghalnak, ha vérszegény.

dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én bár nyuszinál használok most hosszabb távon vetguardot, igazából a dmguard is jó immunlöket,annak olyan rágó illata van. Ez nem olyan dolog amit cseppenkent kell számolgatni,rájuk is van írva hogy súlyosabb esetben két, háromszorosát is lehet adni.

Megmondom őszintén sosem lestem a cseppeket, egy milit kap reggel és este..a nyuszi.


Felves cicánál alkalmaztam anyueknal vetridmgt(ami amúgy összetételeben ugyanaz mint a vetguard, csak olcsóbb és más a gyártó, ez jobb amigy mint amit említettél)


Nyugodtan adhatsz neki két, háromszor többet . Ezt nem lehet túladagolni.

dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Ezt nem lehet úgymond túladagolni. A "felesleg" úgyis kiürül a szervezetből.
dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaT
dec. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!