Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Galériás lakásban macska?

Galériás lakásban macska?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, hogyan biztosítsam be a galéria falát hogy véletlenül se essen le róla a cica ha fel akarna ugorni a tetejére? Nem akarnám hogy kelekótyaságból zuhanjon kb.3 métert. Hogyan tudnánk macskabiztossá tenni?


Gondoltunk macskahálóra, térelválasztó farácsra, de nem tudom hogyan lehetne kivitelezni rendesen. Valami olyan jó lenne, amin át lehet látni. Üveget nem szeretnék.



dec. 12. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontos látvány nélkül nehéz ajánlani, de a macskaháló a leguniverzálisabb megoldás, az igényel a legkevesebb anyagi ráfordítást is, de mégis optikailag nyitott marad tőle a galéria. Én ezt ajánlom. Max ha bizonytalanok vagytok, a felszereléséhez kérjetek tapasztalt segítséget.
dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Hosszú faliszőnyeg amiben meg tud kapszkodni, a bútorok teteje se legyen csúszós.


A macska 4lábra esik ha elég magasról esik, ne emiatt aggódj hanem attól hogy az üvegvitrinről visszapattan..

dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
74%
Megmondom neked őszintén én ezzel egyáltalán nem foglalkoztam amikor próbáltam minimalizálni a lakás veszélyforrásait, eszembe sem jutott, hogy egy ennyire ügyes állat leeshet az emeleti lépcső korlátjáról, pedig játszik rajta eleget. Én ezen nem aggódnék de természetesen te látod, neked kell megítélned, hogy szükséges e nálatok tenni valamit.
dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Megérteném ha macska-ejtőernyőt akarnál venni mert gyakran kiugrik a 9. emelet erkélyéről..

Na de így..

dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!