Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatkínzásnak minősül, ha...

Állatkínzásnak minősül, ha egy, az udvarba bejáró idegen növendékmacskát elzavarok a téli hidegben, mert nem akarom, hogy odaszokjon és a meglévő kettő mellett aztán őt is etetni meg gondozni kelljen?

Figyelt kérdés
Vagy morálisan elítélendő?

dec. 11. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, állatkínzás
Nem állatkínzás, de morálisan elítélem
Nem elítélendő
35 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Rendszeresen odajár a macskák tanyerjához maradékért aztán a bejárati ajtó mellett lelki terrort alkalmazva néz, jelezve h ő szívesen maradna.
dec. 11. 19:51
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha a Te macskád kóborolna el valamerre, és odamerészkedne valaki házához, hátha kap egy kis kaját, mit éreznél, ha valaki elzavarná?
dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudsz vele mit csinálni, kicsit szívtelen dolog, de nem tudsz vele mit kezdeni ha nem akarod. Inkább morálisan az a madárlelkűeknek.
dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez a legjobb, amit tehetsz. Nem tudod vállalni, akkor minek etessed azt is? El kell zavarni, keressen más helyet, ahol esetleg be tudják fogadni.
dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Abszolúte nem állatkínzás.

Hogy elítélem-e, az attól is függ, hogy tudom, hogy a felelőtlen szomszéd "kinti-benti" macskája, vagy láthatóan éhező kóborka.

Ha éhező kóbornak tűnik, befognám, és elvinném a macskamentéshez.

dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ha5ctx ***** válasza:

Az, hogy nálad lejmol, nem azt jelenti hogy nincs helye, otthona, ahol enni kap!

Nálnk is megkapott minden jót, ágyban aludt, csak hát egy kicsit többet szeretett volna enni, aztán faszán elédesgették a szomszédok, tömték kajával, haza sem jött egy darabíg, míg ki nem derült hogy hol van.

Mondtam a szomszédoknak, ne etessék, mert megkapja amit meg kell.

Aztán szépen hazajött....

Ha látszik hogy ápolt, rendbe van egészségileg, akkor menjen csak szépen az otthonába.

dec. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyire tűnik ápoltnak, jól tápláltnak? Ha ránézésre jól van tartva, akkor szimplán csak nasizik a kis bélpoklos :D Nem elítélendő, ha elzavarod.


Ha éhes kis kóborkának tűnik, akkor se elítélendő ha nem akarod odaszoktatni (ne várja hiába az ételt, inkább próbáljon szerencsét máshol), de szép gesztus lenne lőni róla pár képet, és kirakni facebookra, "éhes kiscica gazdát keres" szöveggel

dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem állatkínzás. Én se várom el senkitől, hogy megetesse a macskámat :D
dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!