Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz-e, hogy a cica pislogóhár...

Igaz-e, hogy a cica pislogóhártyájájának folyamatos lehúzódása kezelés nélkül, magától elmúlik?

Figyelt kérdés
6 hónapos cicám pislogóhártyája 2 napja folyamatosan látszódik, van, hogy teljesen eltakarja a szemét. Az állatorvos azt mondja, ez azért van mert nem iszik eleget, és a hideg idő is okozhatja, mert néha kikéredzedik az udvarra. Az orvos szerint ez el fog múlni, nem lehet vele semmit csinálni.
2009. jan. 3. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem idősebb macskámnak volt hasonló problémája. Általában akkor fordul elő, ha lázas az állat. Ilyenkor a macska füle is melegebb egy kicsivel. És ugyebár a lázat sok betegség okozhatja.. nem állíthatom hogy elmúlik magától. De ha komoly baja lenne, szerintem azt említette volna az állatorvos.
2009. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Szia.


A harmadik szem "látszódása" egyértelműen komolyabb betegségre utal,de lázra mindenképp.Én azt mondom neked,hogy vidd el másik állatorvoshoz,mert valami más baja van a cicusnak,és ezt kezelni kell.Az állatorvosom mondta,hogy a cicáknál ezt kell figyelni,mert ha beteg,a "harmadik szem" ráhúzódik a szemére,és ilyenkor ki szokták vizsgálni a cicust.

Sztem kezelni kell,és akkor elmúlik.

2009. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!