Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nyers húst ehet a...

Milyen nyers húst ehet a macska? Ehet konzrerves heringfilét?

Figyelt kérdés
Lehet bugyuta kérdés. A cicám alapvetően szárazat és napi 1 2 alultasakos ételt eszik meg. Gondoltam karácsonyra kicsit meglepném. Van ami számára egészséges ?
dec. 16. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csirkét, szárnyasokat úgy általában nyugodtan adhatsz neki nyersen. Ami fontos, hogy disznóhúst ne adj. Halat is adhatsz, de ne legyen szálkás. A konzerves hering és társai azért nem jók, mert sok esetben ezek olajban vannak eltéve és sózottak - a macskának az olaj se, meg a só se jó.
dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Disznón és vaddisznón kívül konkrétan bármi mehet. Vadhúst 2 hétig tárold fagyasztóban, mielőtt odaadnád neki, de az is mehet.

Én kb mindent szoktam adni neki amit én is eszek (ami főzésnél "leesik"). Néha szoktam venni kimondottan neki is húst, csirkelábat, májat, szívet.

dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
29%
Nyilván egy macska számára a nyers húsok fogyasztása a természetesebb de én tartva az esetleges fertőzésektől inkább főzve, párolva adom. A dokink is ezt ajánlotta amikor rákérdeztem a nyers hússal való etetésre. Az enyém különféle szárnyasokat és halakat kap vegyes zöldséggel. Szóval én inkább főzök neki, akár külön is ha úgy adódik. Most kilós kiszerelésű gyorsfagyasztott tengeri apróhalakat kapott.
dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyemet nyersel etetem..pláne minden szárnyasra allergias...kacsa az amitől nem gyullad a bőre,hullik a szőre...marad a vadak es a hal..ja mert a majat sem eszi
dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!