Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák ehetnek kutyakaját?

A macskák ehetnek kutyakaját?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essen nem sajnálom macskakajákra a pénzt(sőt sokszor húst főzök nekik), de múltkor öcsémet küldtem el a boltba macskakajáért, és véletlenül kutyakaját hozott🤦

jan. 3. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Belehalni nem fog, de jobb a macskatáp a vitaminok miatt. Nyugodtan megetetheted vele (ha elfogadja), hogy ne menjen pocsékba, de keverd el macskatáppal.
jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Jo most par alkalomtol nem lesz baja valoszinuleg, de tartosan a taurin miatt nem.

Mert szukseguk van ra, az meg a kutyakajaban nincs vagy nincs annyi.

jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Semmi baja nem lesz biztos
jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Az enyèm nem ette meg.Bele sem kóstolt.
jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát most adtam nekik, megették. #1 pont ezért adtam nekik, hogy ne menjen pocsékba, holnap veszek macskakaját, és akkor keverni fogom.
jan. 3. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
2, gondolod a kedvedért belerakják a taurint minden macskakajába...el kell keserítselek.
jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Rövid távon semmi bajuk nem lesz. Ha kevered amíg el nem fogy az teljesen jó :D
jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Miénk szokott kapni, mert általában anyám vásárol és kb minden 3. alkalommal benézi és kutyakaját hoz macskakaja helyett. 10 éves macska és eddig nem volt semmi baja, nem válogatós, simán benyomja a kutyakaját is.
jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 gratulálok, szép kor ez egy macskánál. Amúgy én nem tudtam, hogy kell nekik taurin(pár hónapja vannak macskáim, előtte sose volt). Most eszembe jutott valami, lehet hülyeség, de mivel én edzek, van itthon mindenféle táplálékkiegészítő, köztük taurin is, esetleg belekeverném a konzervjükbe. Aki ért a macskákhoz leírhatná, hogy ez jó ötlet e.
jan. 3. 21:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Rövidtávon nem lesz baja. Ha hosszabb ideig kapna hiánybetegségei lennének
jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!