Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap hányt evés után a...

Tegnap hányt evés után a macskám,de a közérzete jó volt.Ma viszont kevés hasmenése volt és nem akar enni inni.mivel tudnám etetni ami nem bántja a gyomrát?holnap délután megyünk orvoshoz,de addig ennie kene valamit

Figyelt kérdés

jan. 7. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Egy napot bőven kibír étel nélkül, inkább a vízzel lesz probléma. Próbáld itatni, ha csak egy kicsit is, nehogy kiszáradjon.
jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jezusom,nem poénból viszem orvoshoz,hanem,mert beteg és egyébként is dupla pozitív.képzeld én sem vagyok eleresztve anyagilag,de fontosabb az állatom,mint néhány új ruha.nem értem minek kell ilyeneket ide kommentelni,ha tanácsot nem adsz,de legalább szórod a hulyesegeidet,na ilyenek miatt tart itt a világ….
jan. 7. 13:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Látom törölve lett a hozzászólásod,remelem elgondolkodtál milyen hülyeséget írtal.előzőnek pedig köszi a választ!
jan. 7. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!