Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet ilyen macska pisi...

Hol lehet ilyen macska pisi ellenőrző port venni?

Figyelt kérdés

Jó néhány hete vettem a Fressnapban akciósan. De nem bontottuk ki. Volt hozzá egy színskála, hogy mi az egészséges tartomány és mejiknél irány az állatorvos

Minap viszont beszórtuk neki és nem mindenhol, csak egy negyed hüvelykujjnyi részen kék lett a vizelet. Máshol nem.

Akarunk tenni még egy próbát. De a Fresshnapban azt mondták hogy olyan termék, vagy ahhoz hasonló már nem lesz.

Máshol lehet venni? A márkájára sem emlékszem, így nehezebb keresni.



jan. 12. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Szakmai válaszom: Ez sima indikátor. Almok is vannak ilyenek. Keress rá a neten!
jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 12. 14:10
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

3.-ra.


1. vagyok. Kérdező, nekem ne köszönd! Ahogy itt mások mindig szokták, küldj az anyámba, és írd le, hogy hazudok, és egy senki féreg vagyok! És pontozz le!!!


Komolyan!

jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor!:

Nyaljál sót B+! Mi az hogy te a kérdésemre válaszolsz érdemben és nem fosod tele a komment szekciót csupa random kiragadott f*szsággal, hogy még nehezebb legyen megtalálni amit keresek?! Míí? 😜

jan. 12. 14:17
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
5. Ahhhhhhhhhhhhhhhhh.... :)
jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

1/4: mondjuk értelmes ember anonim oldalon nem kezdi azzal, hogy "ez a szakmai válasz", ezt csak azok csinálják, akik az igazukat megérvelni nem tudják/lusták/nem hajlandóak, és el akarják kerülni, hogy kétségbe vonják őket.

Ha igazad van, úgy is kiderül, ha nem, akkor meg nem segít az sem, hogy szakmabelinek állítod be magad...

jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

7. ÉRVELÉS???


Megtörtént!


Leírtam egy kérdésre, a 100%-ig hiteles, valós, aktuális, szakmai választ.


Erre jött valaki, és közölte, hogy hazudok, mert, és erre belinkelt, egy már 4 ÉVE visszavont jogszabályt, mire mindenki neki adott igazat, mondván nagyobb a %-a, hisz neki 80+ nekem meg 3X, így én kamuzok.

Miközben azt csinálom napi szinten!!!

Innentől kezdve minek és kinek bizonygassak bármit? Leírom a szakmai választ, aztán lehet elfogadni, és örülni, vagy nem. De a rendelőben is ezt mondanám, csak ott nem is köszönök, míg a 4000 + ÁFA vizsgálati díjat ki nem perkálod.

jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as, üdv újra itt!


Csinálj egy fiók Egy_Állatorvos névvel, és akkor nem kell kiírni, hogy "szakmai" a válaszod, + 4000 forintos betegvizsgálati díj mellett meglepő, hogy mikre nincsen időd... Hol rendelsz (város, de nekem az is jó, ha a szomszédos települést írod), ahol ennyi ideje nem emelkedett az alapvizsgálat díja?

jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9. Emelni ezt??? Így is nyomják az "Ennyi pénz a világon nincs!" dumát. Mellesleg a bevétel nem ebből van. Hanem abból, ha drága kocsival jössz, drága állattal, drága órában. >:)
jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!