Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicánk egy ideje minden...

Benti cicánk egy ideje minden egyes éjjel 2 és 3 közt hangos nyávogással kikérezik (falun élünk). Otthonunk egybenyitott helységekből áll, nem tudnánk elzárni.Aludni már sajnos nem bírunk utána és ez már gond. Hogy lehetne cicát leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
Az alom körülménye nem változott, ugyanazt az almot használjuk, friss, tiszta az alma mindig. Egyszerűen felvette ezt az új szokást és lassan álomkórosok leszünk miatta. Mit tehetnénk hogy nyugodtan alhassunk?

jan. 17. 04:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg cicaajtó?
jan. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
cicaajtó sajnos nuku. bejárati ajtó egyből az udvarunkra nyilik, nincs hová felszerelni 🥺 .
jan. 17. 05:04
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem tüzel?
jan. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#2: Hogyhogy? Nem egészen értem. Épphogy a bejárati ajtóra kellene felszerelni, hogy kimehessen az udvarra.
jan. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ivartalanított
jan. 17. 05:20
 6/19 A kérdező kommentje:
#4, #2 nem igazán értem mert egy cica (lengő) ajtó bejárati ajtóra szerelve télen nem megoldás. még akkor se lenne az ha előtérbe nyílna. halálra fagynánk
jan. 17. 05:22
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

A macskaajtót mások se szerelik le télre... Ennek pont az a lényege, hogy az ajtón legyen, és a macska tudja használni télen-nyáron.

Mivel jól illeszkedik, ezért minimális mennyiségű levegő jön be mellette. Ha műanyag ablakod van netán, akkor ennyi friss levegőnek mindenképpen illik bejutni egy lakásba. Az ajtó egyébként se nagy, pl. 12x15 cm szokott lenni, szóval a kerülete melletti rés se sok. Nálunk egy 43-as PVC-cső van beépítve a falba direkt azért, hogy ne penészedjen a szoba télen a műanyag ablakok miatt. Elzárható, de nem szoktuk soha elzárni. Egy macskaajtó szegélyénél ennél sokkal kevesebb levegő jut be a lakásba.

[link]

jan. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%

Szép és jó ez a cicaajtó, de akinek van macskája, az elkezd röhögni egy ilyenen kb...

Fix, hogy a macska megáll az ajtóban, hogy nyitva van vagy fél órára.

Addigra tényleg jégverem lesz a lakásból.


Kérdező, marad a költözés, vagy ajtók beszerelése, mert amíg egy légtérben vagytok a cicóval, az ott fog terrorizálni titeket.

Nekem 2 macsek van, mindkettővel egy térben lennék, én már vagy 30 éve halott ember vagyok.

jan. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

8

A nyílás nagy részét eltömíti a macska, mikor benne van... Feltéve, hogy nem valami nagy bszott ajtó van, amin egy németjuhász is átfér.

[link]

jan. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Akkor le kell szoktatni erről. Tudják hogy mit jelent az hogy sicc!, és ha nem kapják meg azt amit akarnak, akkor azt fogják megszokni ami van.
jan. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!