Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cicánk egy ideje minden...

Benti cicánk egy ideje minden egyes éjjel 2 és 3 közt hangos nyávogással kikérezik (falun élünk). Otthonunk egybenyitott helységekből áll, nem tudnánk elzárni.Aludni már sajnos nem bírunk utána és ez már gond. Hogy lehetne cicát leszoktatni erről?

Figyelt kérdés
Az alom körülménye nem változott, ugyanazt az almot használjuk, friss, tiszta az alma mindig. Egyszerűen felvette ezt az új szokást és lassan álomkórosok leszünk miatta. Mit tehetnénk hogy nyugodtan alhassunk?

jan. 17. 04:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Cicaajtó miatt halálra fagyni - ezen jót röhögtem. Kérdező, szerintem életedben nem láttál macskaajtót, de a magát szándékosan hülyének tettet 8-as sem :D


Dehogyis fagysz, meg és a macska nem áll meg nézelődni ott félórát, kimegy-bemegy, ennyi.

jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
A macskának kell alkalmazkodni nem az embernek.
jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az előtérbe nyílik cica ajtó, de semmi hideg nem jön be miatta. A két dagi örül hogy átfér rajta, nem hogy megálljanak a közepén nézelődni :D

Egyébként korábban nekem is volt egy hasonló kérdésem, mert nekünk az egyik ugyanezt csinálja és sajnos azóta sem sikerült leszoktatni róla. Nálunk a legnagyobb gond az, hogy szétszedi a faajtókat ha nem engedjük ki, de ha nálatok nincs ilyen probléma, szerintem érdemes egy két éjszakát, amikor otthon vagytok, hagyni hadd reklamáljon. Ha látja, hogy nem ér el semmit a kiabálással, akkor be fogja fejezni.

jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%
Na és akkor ennyit arról, hogy a macskát bent kell tartani. Ez a vége. Ki kell zárni a kamrába, garázsba, stb, ott majd nyávoghat. Nehogy már egy nyomorult macska irányítsa az embert...
jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Salx Narval ***** válasza:
Lehet, hogy még nem ébredtem fel teljesen de nem értem, hogy végül is hova nem tud menni egy nyitott légterű lakásban amiért nyávognia kell?
jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15 ki, az udvarra.
jan. 18. 16:13
 17/19 Salx Narval ***** válasza:
Azt írtad benti cica, ezért nem értettem, hogy miért akar kimenni. Ezek szerint kint és bent is tartózkodik? Engedjétek ki este ha biztonságosnak ítélitek a környéket. Ha a macskaajtó nem tetszik alakítsatok ki számára kinti menedékhelyet.
jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Ha visítana a macska úgy, hogy pl felébresztene vagy hasonló, ok nélkül, vagy nem normális okkal (kikéredzkedés amikor alszom), akkor leszidnám és még hangosabban belevisítanék a fülébe. Le fok szokni róla. :D
jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nemrég a mi cicánk is csinálta, mi olyankor macskamentát szórtunk a kedvenc fekhelyére, vagy egy karton kaparóra, az lefoglalta pár órára, így tudtunk aludni (azóta szerencsére magától abbahagyta)
jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!