Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanitott lány macska...

Ivartalanitott lány macska tud tüzelni ivartalanitas után?

Figyelt kérdés

Örökbe fogadtam 5 napja egy cicát aki állítólag ivartalanitva van ( és az oltási könyvében) is ez van beírva.

Viszont észrevettem hogy nagyon bújik,nyújtózkodva jár és ha megsimogatom akkor a seggét az égnek emeli. Plusz megfigyelés az hogy lepisilta pár csepp pisivel a macska WC peremét ahol megmarad a pisi.

Van egy kan macskám is akit hétfőn viszek ivartalanitani de én úgy tudtam hogy a lány macskák már nem tüzelnek ivartalanitas után nem?



jan. 19. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak el lett kötve, akkor előfordulhat baki és tüzelés is. Ez esetben lehet vemhes is, ha párzás történt.
jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ezeket (a wc lepisilést kivéve) simán csinálta mindegyik ivartalanított macsekunk, nem hiszem, hogy mindnél baki történt volna (és sosem lettek vemhesek sem).
jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így tüzel a macska:

[link]

Ha ivartalanítás után történik tüzelés, akkor az állatorvosi műhiba. Valahol maradt hormontermelő szerv, nem a teljes petefészek lett kivéve.

jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!