Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy egy 6 hónapos...

Lehetséges hogy egy 6 hónapos cica vemhes legyen?

Figyelt kérdés
Három hete tévedt be udvarunkra egy kislány cica. Az állatorvosunk meg vizsgálta, szerinte körülbelül 6 hónapos lehet. Nincs benne chip, és gazdája sem jelentkezett, így befogadtuk. Kezdetben kicsit beteg volt, de már felgyógyult. Azóta egyre többet eszik. Nem tudom, hogy ez a gyógyulása miatt van-e, vagy mert olvastam a neten, hogy a vemhes cicák egyre többet esznek. Úgy tűnik, mintha a cicije is nagyobb lenne, mint legutóbb. Nagyon sovány volt, amikor hozzánk került, napokig éhezhetett, ki voltak a csontjai. Most már szépen gömbölyödik, nem tudom, hogy csak bebeszélem-e magamnak, vagy tényleg úgy növekszik, mintha vemhes lenne, vagy csak azért, mert végre rendesen eszik.Kérlek, nézzétek el a tudatlanságomat, mindig csak kandúr cicáim voltak/vannak, így fogalmam sincs. Természetesen vissza fogom vinni az állatorvosunkhoz, mert igazán csak ő fogja tudni ezt megállapítani, de az csak a jövő héten lesz. Addig is tényleg kíváncsi vagyok, hogy ilyen lehetséges-e, mert azért még elég fiatal. Attól is félek, hogy ha valójában vemhes, mert olyan kérdések merülnek fel bennem, mint például, hogy ilyen fiatalon meg fogja-e bírni szülni a kicsinyeit, és hogy elég érett lesz-e ahhoz, hogy fel is nevelje őket.

jan. 27. 19:47
 1/5 anonim válasza:
15%
Persze. Biztosan leitatták a kandúrok.
jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Lehet vemhes 6 hónaposan, de állatorvos könnyedén megmondja.

Vemhesen is lehet ivartalanítani, ha az lenne, én bizots így tennék jobb lenne mindenkinek...

jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha vemhesen ivartalanítjuk akkor nem lesz semmi baja? Tényleg bocsi a tudatlanságomért és ha esetleg hülyeségeket kérdezek , a legjobbat szeretném a cicának és nem akarom hogy ilyen fiatalon vagy egyátalán szüljön , az ivartalanítás tervben van.
jan. 27. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Semmi baja nem lesz ha vemhesen ivartalanítják. Inkább mint az ellés, amihez viszont még fiatal.
jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Cicám fél éves volt és pont ivartalanítás után, mikor befogadtuk, de mikor kimentünk érte az ismerőshöz folyamatosan próbálta az ottani kandúr becserkészni, úgyhogy simán lehet vemhes. De a doki majd megmondja, nem kizáró ok az ivartalanításnál sem.
jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!