Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Finnyás, bent tartott cicánk...

Tomib2 kérdése:

Finnyás, bent tartott cicánk soha nem ivott tejet eddig. szívesen kipróbálnánk valamit. kinek milyen márka vált be ami jó és cicának adható? ha lehet ne netről rendelhetőt mivel először csak egy darabot vennénk ugyis.

Figyelt kérdés

jan. 29. 16:16
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Mennyi idős az a cica? Felnőtt macskának nincs szüksége tejre.

[link]

jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
be fog fosni!
jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1 2 pont ettől tartunk de szeretnénk kicsit kedveskedni neki tejjel. 4 év körüli :)
jan. 29. 16:45
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább sajtot adnék neki...Attól nem bir fosni!
jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a sajttól is fosik, még a laktózmentestől is. Persze csak miután órákig ordít, mint a fába szorult féreg a hasfájástól. Én nem erőltetném a tejes történetet.
jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
p*ffff
jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

A cicák laktóz érzékenyek.

Lehet venni cicának való tejet, azzal kedveskedj neki.

jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Kedveskedj neki jutalomfalattal vagy vitaminpasztával. A tej nem macskának való.
jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Lehet kapni cicatejet vagy laktózmentes tej. Amúgy felesleges, a legtöbb macska nem igényli.
jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Nettó baromság ez a laktózérzékeny cirmi duma.Nyilván van olyan is de....Volt vagy 10 macskám már,mind ivott néha-néha egy kis tejet.Egyik se fosott soha,tudnám,mindnek én cseréltem az almot.Benyeltétek a tápgyártó cégek baromságait,és veszitek a macskatejet taps-taps.Bocsánat azoknak akiknek tényleg nem bírja ciculi a tejet,attól a 100ból-1 macsektól.
jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!