Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyik ismerősöm azt mondta,...

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy egy hétre otthon hagyta egyedül a macskáját úgy, hogy senki nem csekkolta. Ez komolyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Jól nevelt macska amúgy, van hogy 1-2 napra egyedül van munka miatt, de ez túlzás, nem?
febr. 1. 08:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy túlzás. Felelőtlen fsz az ilyen.
febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Semmi gond nincs vele. Max atmegy a szomszedba es megeszi a masik macska kajajat. Mi hozzank is atjar egy par budos macska.
febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Lehetséges, és úgy hívják röviden, hogy állatkínzás.

Mi az egyik ex-szomszédunkra rátörettük az ajtót ilyen miatt. Kutya is, macska is bent volt, víz és kaja nélkül már egy hete.

febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
A macska nem az éhezésre lett kitalálva (a kutya és az ember viszont igen) és már két nap éhezés is eléggé megterheli a belső szerveit
febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi idő azért szerintem is felelőtlenség benti macska esetén, mert bármi történhet ennyi idő alatt. 99,9%, hogy semmi baj nem lesz, de nem lehet tudni.

(Azt mondjuk nem írta a kérdező, hogy nem 10 kiló kajával meg két vödör vízzel hagyja ott az illető a macskát.)

febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

#4 vagyok, nem vicceltem:


[link]

febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
#6 minden élőlény a zsírraktárait kezdi el használni, ha 1-2 napig nem eszik, ez normális. Attól függetlenül tróger dolog, akkor is ha ott hagyott neki egy tonna száraz kaját meg 100 liter vizet. Az állat nem egy tamagocsi, amit kikapcsolok ha nincs rá időm.
febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Csakhogy a macskáknak a májuk mondhatja fel a szolgálatot az éhezéstől. Ez már 3 nap után is előfordulhat, de persze tudjuk, hogy a macskák szívósak, úgyhogy ez nem feltétlen történik meg. Egy hét viszont már nagyon kritikus, ha nem hagytak neki elég italt, vizet.
febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

De nem hagyott neki kint kaját meg vizet?

Én két napra egyedül hagytam, sok vízzel, száraztáppal, automata etetővel a nedves tápnak (kamera a lakásban).

Egyik reggel el, következő nap este haza.

Így is folyton csekkoltam :)

febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
2-3 nap belefér, nekünk is van, hogy itthon marad. Vagy száraztáp - adagoló sok víz, szóval nem éhezik, nem szomjazik, de egy hét a kvasok :(
febr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!