Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy ne rázzam...

Mit csináljak, hogy ne rázzam meg a macskát?

Figyelt kérdés
Gyakran, amikor megsimogatom, akkor elektromos feszültség keletkezik a kezem és a bundája között, ami "megrázza", és szegény nagyon megijed. Azt hiszi, direkt csinálom.

febr. 5. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Földeld le magad.
febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Attol függ hol történik ez a simogatás?
febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nálam ugyanez van😂😂
febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is ez van, de még a két cica is megrázza egymást. Mikor nincs fűtés, jobb a helyzet.
febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Statikus elektromosságnak nevezik ezt. Valószínűleg száraz nálatok a levegő a fűtés miatt.
febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Nálam, ha van ilyen, bocsánatot kérek és megsimogatom a buksit. A hanghordozásomból, hogy nyugodt vagyok, tudja, hogy nem akarom bántani. Ennél többet nem tehetsz nagyon.
febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem a száraz levegőtől van. Az Úristen se tudhatja mitől akkor én honnan?

Annyi szent hogy anyunál fafűtés van és a kályha a kell tüzet rakni és reggelre kihűl ha délután is rakja meg. Mégis éjszaka ott is megrázott engem a fekete Cica. Nem én hanem ő rázott meg engem ami fájt is. Sokszor szikra csíkokat láttam. Ha a hátát simogattam akkor pattant ki szikra a Cicából és éreztem hogy megrázott.

Most ugyanaz van a blokkban ( Nagyváradon úgy hívják a panellakást magyar nyelven) hogy Foltoshátú minden este amikor simogatom a hátát kijön belőle egy szikra és szúrást érzek a kezemen. A cicáim meg se érezték meg érzik de nekem fáj. Nem tudom mitől van ez.

febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😂
febr. 5. 15:38
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Száraz levegő persze. Hogy erre az elektronikai gyártók nem jöttek eddig rá.

Nem kellene drága ESD cipőket, karpereceket meg földelt munkafelületeket és forrasztót használni, csak jól megpárásítani a levegőt oszt csókolom. 🤣

febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha engedi magát felvenni, akkor vedd őt kézbe és úgy simogasd, akkor mindkettőtök töltése ugyanakkora


Szőnyeg-zokni kombó? :D

febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!