Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtam 2 macskát, de nem...

Befogadtam 2 macskát, de nem tudom őket megszeretni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Aranyosak meg minden, megyek melózni félútig elkísérnek a buszmegállóba is. De valahogy nem tudom őket megszeretni, szégyellem magam. Szeretném elajándékozni őket valakihez aki tényleg szereti őket.

Még azelőtt sose volt macskám, szerettem volna és lett is, de mégse szerettem meg őket. Mit csináljak?

Senki ne jöjjön avval, hogy miért nem gondolkodtam előbb meg minden, átgondolt dolog volt, itt vannak már 4 hónapja. Fene gondolta azt, hogy nem fogom megszeretni őket.



2015. dec. 27. 14:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Szidom magam épp eleget az elmúlt pár hétben... Biztos gonosz vagyok.
2015. dec. 27. 14:25
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném elajándékozni őket valakihez aki tényleg szereti őket."

Megválaszoltad a kérdésedet.

2015. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De, hogy kell mikor senkinek nem kell macska. Nincsenek 1 évesek.
2015. dec. 27. 14:32
 4/10 stewei99 ***** válasza:
100%

Figyelj, annyit megtehetsz értük, hogy eteted őket, kirakod őket Jófogásra, néha megsimogatod őket, majd ha érkezik valaki, akkor add neki oda őket. Csak megbízhatő ember vigye el őket.


Ha városban laksz, akkor meg kérdezgethetsz embereket,. Kell egy macska, vagy kettő ? Ilyesmi.

2015. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na ez a másik, hogy megbízható embernek kellene odaadni őket, de honnan tudjam ki a jó ember nekik. Nem mehetek el a leendő macskatulajdonossal, hogy hol lakik, hogy él stb.

Nem utálom őket, hogy bármilyen jöttmentnek adjam oda őket.

2015. dec. 27. 14:49
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak annyi a problémád, hogy nem szereted őket, akkor ne add őket tovább. Csak simogasd meg, vakard meg a fülük tövét, stb. Meg etesd őket. Meg fogod szeretni őket, hidd el nekem!
2015. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mosolygod el magad amikor nyávogva futnak feléd? Amikor aranyosan dorombolva durmolnak? Ha tényleg semmi reakciót nem indít meg benned akkor mondhatjuk úgy is, hogy nem való neked macska.

Kutya meg pláne nem, mert ők igénylik a társaságot, a törődést, a sok szeretetet.


^^ Most nézd csak meg az én cicám, hát nem cuki? Én is befogadtam. A teraszom előtt volt, kis 3 hónapos fejével. Gondolkodás nélkül megfogtam és a lakásban tartottab 1-2 hétig. Sok finom falatot, jó kiadós fürdést kapott. S mostanra ez lett belőle. ^^


Ez a kép akkor készült amikor megtaláltam.

[link]


Ez egy héttel később

[link]


S most karácsonykor... ^^

[link]

2015. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kutya volt kettő is. Második családi házban volt, és sétálni is vittem, tanítottam is, nagyon édes, és imádom még most is.

Csak én elköltöztem a páromtól (közös kuty volt) és nem találtam kutyás albit. Így kuty maradt nála, látogatom, etetem, bár eteti Ő is, úgyhogy csak nasit kap (nem édeset).

De ezeket a cicákat nem akarom, ha később érek haza felbotlok bennük, mert addig nem hagyják abba a nyivákolást míg a kajás táljukhoz nem érek.

Néha nagyon kiakadok tőlük, kutyára rászóltam üljön le az leült és szépen megvárta míg oda nem rakom a tányérjába, nem ugrált meg támadt le stb.

2016. jan. 13. 19:35
 9/10 A kérdező kommentje:
Elpasszoltam őket innen 3 utcányira, és nem jöttek vissza, nem hiányoznak! De örülök, hogy jó dolguk van nap, mint nap hallok felőlük, hogy mit alkotnak, így tiszta a lelkiismeretem, mert jobb helyre kerültek ahol még plusz cicuk is vannak. :):):):):):)
2016. márc. 14. 19:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Na ügyes vagy! :)

Valaki vagy macskás vagy nem, ezek szerint te kutyás vagy. :)

Amúgy hogy hogy kutyád nem lehet de macskád igen? o-o


7-es: Aranyos, kandúr? vagy csak a téli bunda téveszt meg.. :)

2016. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!