Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Komolyabb betegsége lehet?

Komolyabb betegsége lehet?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a macskámnak a fülén egyre kevesebb a szőr. Soha nem vakarózik… Mitől lehet ez? Foltokba hiányzik a szőr. Állatorvos a közelbe nincs, csak pénteken tudom elvinni.
febr. 21. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Allergia lehet vagy alopecia. Mashol nem ritkul a szor? Biztos nem vakarozik?
febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit kap enni? Kijár?
febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Máshol nem, csak a fülén. Változatosan eszik, halat szoktam neki adni néha, rákot, csirke húst, marhát. Válogatós cica és a tápot nem eszi meg vagy nagyon ritkán. Lehet valamire allergiás..
febr. 21. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló tünetekkel vittem a cicámat orvoshoz 1 hónapja, nála a gomba teszt negatív lett. Ő rá azt mondták, hogy allergiás. Én elkezdtem a 8 hetes eliminációs diétát és csak hypoallergén eledelt kap (aminek a nedves verziója nem hogy itthon teljesen készlet hiányos, még külföldön is..). Fontos lenne, hogy el tud vinni orvoshoz, már csak amiatt is mert lehet kell neki antibiotikum (ez függ a vakarózásktól). Ha gondolod írj privátban
febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!