Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a teraszunk nagyon kedvelt a macskák körében?

Figyelt kérdés

Van egy 60m2 teraszunk.

Egy rattan ülőke, hintaágy, asztal, fa asztal székekkel van rajta meg egy szőnyeg.


Miért jönnek ide?

Illetve mivel lehetne elűzni őket?

Vettem most a Freshnapfban egy sprayt, azzal fújtam be, nem tudom mennyire fog működni.


márc. 5. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szélvédettebb hely, ha a házhoz csatlakozik, akkor valamennyivel melegebb is és néhány kósza falatban is reménykedhetnek.
márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Hintaágy, szőnyeg, székek,..., ez egy földi paradicsom a macskák számára. Gondolom, a nap is odasüt.

Sok reményt ne fűzzél a spray-hez, de hátha.

márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

"Vettem most a Freshnapfban egy sprayt, azzal fújtam be, nem tudom mennyire fog működni."


😂😂😂😂😂😂😂😂 Semennyire.

Próbálj összebarátkozni a cicákkal, vagy tüntesd el a kerti bútorokat! Ennyit tehetsz.

márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
villanypásztor vagy egy olyan kutya ami nem kedveli a macskákat
márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha már spray, akkor többet érsz ecettel, vagy valami narancsos/mentás, erős illatú spray-vel.


Valami mozgásérzékelős, vagy esetleg bentről irányítható kellemetlen inger (riasztó, locsoló, ilyesmi) segíthet. Ha minden alkalommal kellemetlen (de nem fájdalmas vagy ilyesmi) inger éri őket, akkor hamar elmegy a kedvük az ott lébecolástól

márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Vizipisztoly, tapsolás, siccegés, síp, vagy egy saját macska, ha amúgy szereted őket, csak az idegen macskák zavarnak. Vannak macskákat formázó kis táblák, azt se nagyon szeretik.
márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Miért kell elűzni őket? Ha nagyon akarod, akkor jelentsd be a sintértelepen, mert kóbor állatnak számít.
márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azért kell elűzni, mert tiszta húgy meg macskaszőr minden.

Úgy tűnik a spray tényleg egy kalap szart nem ér.

Veszek riasztót, ami hangot ad ki.

márc. 5. 14:20
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Ez esetben sintértelep.
márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindenki elmebeteg, mint te, mellesleg valószínűleg az összesnek van gazdája. És némelyiknek igencsak elborulhat az agya, ha valaki sintérekkel megöleti a macskáját.
márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!