Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a teraszunk nagyon kedvelt a macskák körében?

Figyelt kérdés

Van egy 60m2 teraszunk.

Egy rattan ülőke, hintaágy, asztal, fa asztal székekkel van rajta meg egy szőnyeg.


Miért jönnek ide?

Illetve mivel lehetne elűzni őket?

Vettem most a Freshnapfban egy sprayt, azzal fújtam be, nem tudom mennyire fog működni.


márc. 5. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A sintér nem öli meg a macskát, hanem beviszi a telepre. A gazdája majd keresi, ha akarja. Bár ha hagyja kiszökni, akkor kétlem, hogy hiányolni fogja.
márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a macskának nincs gazdája, amikor kárt csinál.

Szal nyugodtan jöhet idegállapotban, legalább hamarabb végez a söpréssel.

márc. 5. 19:05
 13/14 anonim ***** válasza:

Amelyik macska ki van bszva az utcára és más teraszát hugyozza össze, annak NINCS gazdája. Az nem “gazda”, amelyik képtelen portán belül tartani, ami törvény által elő is van írva. Pont. Egyébként biztos mindben van chip meg rendelkeznek örökbefogadási vagy adásvételi szerződéssel. Hajrá, lehet bizonyítani, hogy az övéké, aztán megmagyarázni, miért vannak kirakva és okoznak kárt másoknak.


A kérdezőnek joga van bejelenteni a megfelelő szerveknél, hogy KÓBOR macskák rongálják a bútorait. Senki sem köteles ezt eltűrni, a valagnyi élősködőről nem is beszélve, amit terjeszthetnek még.

márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pl miket? Milyen élősködőket terjeszthetnek?
márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!