Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a jobb a macskamnak ha...

Mi a jobb a macskamnak ha velem jon vagy marad? Mi a kevésbé stresszes neki?

Figyelt kérdés

Németországban lakok, es 1 hetre hazajövök. A macskám majusban lesz 1 éves. Az út autóval 8-9 ora lenne. Nem utazott még. Illetve a lakásban nem volt meg egyedül 1 napnal többet.

2 verzio van, jön velem haza, negatív tényezők: hosszú út, új környezet, új emberek pozitív: mellettem van.

Itt marad, tesom jon etetni. Negatív: nem tudom h birna egyedül a lakasban, tesommal ritkan találkozott, nincs mellettem

Pozitív: nem kell utazgatnia, a kornyezet ugyanaz


Nem tudom mit csináljak.

Ja és szobacicarol van szó. Nagyon ragaszkodó, illetve butan hangzik de féltékenykedo, nagy a jatek igenye. Ha nem az van amit o szeretne provokal(direkt olyan dolgokat csinál amit nem szabad)



márc. 8. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Mi is hagytuk otthon egy hétre és a szomszéd etette simogatta minden nap egyszer

Nyilván unatkozott már egy hét után de a macskák alapvetően önállóak

Én hagynám ha van aki eteti

márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 sushipeti válasza:
Én Svajcban lakom és én mindig vittem magammal haza Magyarországra, de amikor még otthon laktunk akkor is vittem magammal ha esetleg lementünk vidékre vagy valahova. Sosem volt probléma. Nem szívesen hagytam volna otthon Őket, szerettem ha velem voltak.
márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!