Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor vigyem vissza az állator...

Mikor vigyem vissza az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este fogtam be egy nőstény cicát anyukám munkahelyénél, akit vélhetően kidobtak. Az egyik ismerősünk önkéntes állatvédő és másnapra le is szervezett nekünk időpontot ivartalanításra. Kapott bolhaírtó cseppet, csináltattam neki FELV/FIV tetszet és minden negatív lett. Viszont nagyon fel volt puffadva a hasa ( mi először azt hittük vemhes), de az állatorvos azt mondta, hogy ezt sok minden okozhatja a kinti cicáknál. De amióta itt van nem piszkított és keveset eszik. Ma reggel annyira nem akar az eledelhez nyúlni, hogy az antibiotikumot sem tudom beadni neki. Picit bágyadtabb is, de persze az lehet a műtéttől. Mennyi idő után vigyem vissza az állatorvoshoz, ha továbbra is ilyen lesz? (Elnézést, hogy hosszú lett, de köszönöm aki így is végig olvasta!)

márc. 9. 10:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sikerült neki fecskendővel beadni a fájdalomcsillapítót és szerencsére ma már sokkal jobban van.

Köszönöm a válaszokat!

márc. 10. 16:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban érzi magát! :)
márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!