Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Helyrejon a kiscicam?

Helyrejon a kiscicam?

Figyelt kérdés

Van egy 3 es fel honapos fekete kiscicam. Ma hajnalban a kutya valahol a szaja vagy a nyaka korul megharapta, s rengeteg vert vesztett. Tehetek erte valamit?

Alig mozog, razza a hideg... Begongyoltem jo meleg bundaba. Probaltam adni neki tejet, de szerintem meg az illatat sem erezte...(majdnem beleesett a feje a tejbe...) Nagyon gyenge lett szegenykem. Nem tudom, hogy hol a seb, mert fekete, s en nem lattam sehol. Lehet a szajabol folyt a ver, vagy lehet az orran?

Felek, hogy elfolyt az osszes vere...

Allatorvoshoz nem tudom elvinni, mert a varostol messze lakunk, s fel ora lenne az ut busszal, kint hideg van es esik az eso... nem szeretnem kitenni ekkora utnak... s szerintem amugy sem tudnanak vele kezdeni semmit...

Tehetnek erte valamit? :(


2010. okt. 26. 06:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
sajnálom szegénykét de már nem naon tehetsz érte semmit :'(
2010. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
A macska nagyon szívós állat!!Hagyd pihenni és megfog gyógyulni nagyon nagy eséllyel.Legközelebb meg magyarázd el neki hogy a bolondkutya nem játékszer.
2010. okt. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
uccsónak nem hiszem hogy olyan szívós volna a miénknek gyomorontása vagy vmi ilyesmi baja volt és salynos nem maradt életben:(:(:(
2010. okt. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
első vok ha nem tud tejet inni fecskendővel add neki hátha attól kicsit magarősödik remélem túléli:(
2010. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a kutyát is megfegyelmeztem volna míg él.

A macskát meg jó lenne ha orvos is látná, hívd ki.

Egy állat felelősség, milyen lenne ha téged se vinnének dokihoz ha mondjuk levágtad volna a kezed???

Úgy imádom az ilyen hozzáállásokat. Az a fél óra busz nem sok, be bugyolálod és indulsz.

2010. okt. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Epp azon agyalok, hogy fecskendovel fogom neki adni. A remeges mellet erzek egy kis dorombolast is, ami eleg jo jel... A nyelve kicsit ki van neki jove, ugyhogy lehet, hogy valahol szajaban vagy torkanal serulhetett meg...

A fejet neha meg-megemeli... Nagyon rossz kismacska amugy, fuggonyokon szokott hintazni, meg mindenre felmaszik amire csak lehet... A labam tiszta karmolasnyom tole :)

Tegnap kulonosen a szivemhez nott, mert olyan kis edesen rafekudt a pocakomra(babat varok), es ahogy erezte mozogni a Babamat dorombolt neki... Olyan jol "osszebaratkoztak". Remelem tuleli szegenyke... Szivos macskanak tunik tenyleg, de most olyan gyengus... :(

2010. okt. 26. 07:14
 7/47 A kérdező kommentje:

A kutya nagyon el van bujva, de ha kijon, meg lesz kotve! Eddig soha nem volt megkotve.

Szakad az eso, nagyon hideg van, es ez a kismacska mar most is alig el. Felhivom ma mindenkepp a korzeti allatorvost, csak nem tudom, hogy egyltalan mit mondjak neki. Mert azt se tudom honnan folyt ki a vere. Nem tudom mivel lehet a baj...

Tovabba mar nagy pocakom van, december elejen kell szulnom, alig birok mar en is menni, mert gorcsolok... Nem merem tenyleg a cicat sem kitenni ilyen nagy utnak, meg azert nem szeretnek ido elott sem megszulni....

2010. okt. 26. 07:21
 8/47 anonim ***** válasza:

szia! nagyon sajnálom a kiscicádat, nekem is van fekete cicám, imádom. sajnos a cicák akkor is dorombolnak, ha nagyon fáj valamijük, még fialáskor is.

én is csak azt tudom mondani, hogy hívd ki az orvost, majd ő ellátja.addig is vagy tej, vagy víz fecskendővel,nehogy kiszáradjon.

őszintén remélem, hogy túléli.

boldog babavárást és gyógyulást a cicónak.

majd írj róla.

üd-cicás-

2010. okt. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
(majd ha a gyerekedet is megharapja, én azon is elgondolkodnék hogy a kutyát elvitetni valahova). Egy ilyen ebhez biztos nem tenném ki a gyerekemet. Mondjuk ez az én véleményem. Azért legalább a dokit hívd ki. Nézze meg a kutyát is nem e veszett vagy valami.
2010. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Negyon szeretetre melto kutyus, mindig a macskakkal alszik(6 macskaval), de ma reggel apum adott valamit a cicanak, s a kutya ezert ment neki. Szerintem nem akarta bantani, csak megijeszteni... Nagyon kapzsi... O kapja a legtobb kajat, megis mindig azert van a cirkusz... De nagyon szegyenli magat, nem is lattam ma meg...


Termeszetesen mire jon a baba, addigra meg lesz kotve mind 3 kutyam... S amugy sem fog a Baba ilyenkor telen kint ucsorogni :) De ha ki is megyek majd vele az udvarra a kutyat megfogom kotni.


Adtam egy kis vizet a cicanak. Ugy tunt meg van duzzadva a szaja, s nagyon budos a lehellete... Nem is nagyon merek hozzanyulni, mert nem tudom mie faj... Szemet se nagyon tartja nyitva... Az orra mintha be lenne dugolva...

Ha sok vert vesztett, az valahogy visszatermelodik? :-S

2010. okt. 26. 07:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!