Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek vissza jön hozzám...

Szerintetek vissza jön hozzám a kiscicám? Kepkezelo.com/images/wksynlh6o50ebzgar68j. Jpg

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja történt,hogy volt fent a szalmán 2 kiscica és őket levettük de nagyon féltek adtunk nekik tejet beleraktuk dobozba hogy ne menjenek el.

De amikor 1 hét el telt akkor már ki tudtak mászni a dobozból és elvitte őket az anyjuk a szomszédba.

Mostanába sokat járkálnak ide és meg is simogattam őket de nagyon félnek pedig én voltam a gazdijuk.

És nagyon vadak nem is lehet őket megfogni,de egyszer megfogtam a sárga kiscicámat és ő is nagyon megijedt,de szerintem meg tudom szelídíteni őket.

Szerintetek meg tudnám őket fogni?


2011. szept. 8. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hízelegtesd oda őket hozzátok.sztem megpróbálhatod hátha sikerül
2011. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elég elszánt vagy. Kajával férkőzz a közelükbe. :)
2011. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szoktunk oda hátra rakni ennivaló maradékokat és a kiscicáim megeszik minden este és reggel!

Amikor megéheznek.

A szürke kiscicám nem annyira fél tőlem csak a sárga cica az nagyon fél.

2011. szept. 8. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Linket legközelebb a kommentbe tegyél!
2011. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fogd meg őket mielőtt a szomszéd panaszkodni fog... 1 átlátszó láda 1 fadarab a ládán lehetőleg 1 nyílás legyen és a kaja messze tőle...néhány méter zsinór....elbújni....várni a macskák megérkeznek rájuk csapod a ládát kicsit betegnek hangzik de nálunk bevált amikor vadak voltak :)
2011. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
idővel biztosan de nem szabad eröltetni az én kis vad cicám is egy év mulva bujt oda hozzám nagyon nehezen de akkor is nagyon félénk volt de most már olyan mintha én neveltem volna! :D
2011. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom.
2011. szept. 9. 06:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!