Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell kinyitni a tápos...

Hogyan kell kinyitni a tápos zacskót?

Figyelt kérdés
Concept For Life tápot vettem most a cicámnak. Van a tápos zacskó tetején ilyen cipzár szerű valami, de hiába húzom el, nem nyílik ki a zacskó. Ha meg levágnám a zacskó tetejét, levágnám vele együtt ezt a lezárót is. Én még soha nem találkoztam ilyen tápos zacskóval eddig.. Hogyan kell kinyitni a zacskót úgy, hogy a továbbiakban tudjam használni ezt a lezárót?
márc. 19. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg megvan kezdve, mintha belevágtak volna, azt lehúzod és kitudod nyitni aztán vissza tudod zárni
márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom!:D
márc. 19. 10:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elhúzod azt a kis izét kellene látszódjon a zacskó belül, hogy csak úgy össze van préselve, azt az ujjaddal ki tudod nyitni vagy hogy is mondjam
márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ezt a videót találtam


[link]

márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de aranyos vagy! Ennek a zacskónak a tetején van ez a zár, ha levágom mint a videón, akkor levágom a zárat is!:D Mindegy, kivágtam a zacskót, így megmaradt a zár is, így tudom tovább használni is.
márc. 19. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen doboz van:


[link]


Szívesen.

márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hibás a zacsi. Normál esetben, ha elhúzod azt a kis bigyót, bele kell látnod a zsákba. Ellenkező esetben ujjal, vagy valamivel lyukaszd át ott a zsákot, mert hőtől összeolvadt ott, ahol nem kellett volna neki.
márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm, veszek is!
márc. 19. 11:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, tudom, mire gondolsz. Ilyen?

[link]


A legtetején kell elhúzni?

Mert akkor miután elhúztad a cipzárt, be kell vágni alatta, de óvatosan, csak ott középen, ne a zacskó oldalát, abba ne vágj bele.

Azután vissza lehet húzni a cipzárt.

márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7. Így tettem végül, köszönöm a segítséget mindenkinek!:)
márc. 19. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!