Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik más módszer a cicák...

Létezik más módszer a cicák féergtelenítésére, mint az állatorvos által adott? 7 cicám van és így kicsit költséges.

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatpatikában vásárolhatsz féreghajtó tablettát 4-500forintos darabáron. Attól olcsóbb módszer nincs.
2010. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lézezik. Ha még féregtelenítőre sincs pézed( ami valljuk be, még 7 cicára se drága) akkor minek tartasz 7 macskát?
2010. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Állatpatikában/állatorvosnál tudsz venni féregtelenítő tablettát, pár hónapja 300 Ft-ért vettem darabját. Szerintem ez nem vészes ár...
2010. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kisnita ***** válasza:
Nálunk 350 Ft egy féregtelenítő tabi, 10 kg-ra kell egy db.
2010. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Igen, fokhagymakrémet tejfölben elkeverve egy kis kanállal minden cicának 2 hetente. Ha kellő arányban higítod megeszi szivesen. A mi cicánk mindig férges volt régebben, hiába kapott tablettát, mióta befokhagymáztuk azóta nem láttuk nyomát féregnek.

A legegyszerűbb féregűző, embereknek is felírják orvosok pl. ha az ovis gyerek férges, az egész családnak felírnak fokhagymakapszulát, szval az orvosok is tudják hogy működik.

2010. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A 7cicából 2saját ,a többit befogadtam és van amelyik vad és félős,ezért a gyógyszer beadása bajos.Ahol én lakom a féregírtók 1000ft-nál kezdődnek/fő.Körbenézek máshol!!! köszi a válaszokat.
2010. okt. 26. 10:13
 7/10 anonim ***** válasza:

nálunk az állatorvos 400Ft-ért adta be a féreghajtót, szóval nem volt drága sem, és nem is nekem kellett szenvedni vele.

Ha ennyire drágán dolgozik az orvosod, jogod van hozzá, hogy keress egy másikat...

2010. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Norczy ***** válasza:

vannak féregtelenítő paszták is, ízesítettek. Tubusban lehet kapni, nem vészes az ára és többszöri alkalomra is elég. Nézegess körben neten ill. keress komolyabb állatorvost.

A paszta abban is jobb volna mert a vad cicuknak kajához tudnád rakni, elnyalogatják :)

2010. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

a fokhagymakrém az nálam is bejött

próbálkozz vele.....a tejfölös kokél az nemrossz ötlet!!!

én tejbe kevertem 1 kicsit, és bevált

2010. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 150 ft-ért veszem darabját a patikában, cestal cat.
2010. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!