Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy cicát elütnek, szenved...

Ha egy cicát elütnek, szenved vagy egyből meghal, a sokk miatt nem érez semmit?

Figyelt kérdés
Kiszökött a cicám és elütötték. Nagyon fáj. Azt remélem hogy nem szenvedett.
márc. 24. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Őszinte részvétem. Az a drágaság az örök vadászmezőre költözött a szivarvanyhidon át ahol nincs szenvedés csak öröm, amelyet ő adott nap mint nap neked, hogy itt volt veled. Szenvedni nem hiszem hogy szenvedett. És mostmár végképp nem. Aki elutotte annak azt kívánom hogy legyen szintén elutve de az az embernek nem nevezhető féreg szenvedjen is. Utána pedig át örök szenvedés tüzes lábatava fogadja őt ahol kín és gyotrodes vár rá amíg világ a világ.
márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

#2 te remélem hogy egy troll vagy ilyet kívánni egy embernek mi a f..Sz? Nekem is ütötték el a kutyámat a kutya volt a hibás a macskát sajnálom én is de akkor is


Írhatnám hogy nem szenvedett stb de ez ugyanúgy van mint az embereknél attól függ hogy milyen volt a sérülése nekem amikor elütötték a kutyámat még élt kb fél órát

Remélem hogy a macskád nem

márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
1-es, nem vagy normális. Nekem is van macskám, imádom, de amit te itt leműveltél arra inkább no comment. :(
márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Egy macskagyilkosnak ez jár semmi kegyelem!!!!
márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Elmebeteg... Gondolom, fel sem merül benned, hogy NEM szándékosan ütötte el.
márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Dehogynem hogy ne szándékosan ütötte volna el témát szerencsétlen

Qz utcan jarkalnak az elmebetegek mknt te meg a macskagyilkosok

márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Most mond meg őszintén, ha kiugrik egy bokorból hirtelen egy macska te mit csinálsz? A fékre hiába taposol rá, a lendület viszi tovább a kocsit, a kormányt meg hiába rántod el, a kocsi lassabban kanyarodik, mint ahogy a macska fut, arról nem is beszélve, hogy a kormány elrántása, még a vezetőre is komolyan veszélyes. Nagyon szeretem a macskákat, de sajnos a fizika törvényeit egy ember sem tudja felülírni.

Többek között ezért kezdték el szorgalmazni a macskák benti tartását. Ott ül az útszélén a fa alatt, a bokorban, vagy valamilyen takart helyen, mellé ér egy hatalmas gyorsan haladó kocsi, megijed és hirtelen se nem lát, se nem hall, csak próbál menekülni. Lehet hogy pont jó irányba fut és nem üti el az autó, de az is lehet hogy ijedtében az autó elé ugrik, a kerék alatt lévő macskát meg sajnos nehéz kikerülni. Ha egy élőlény megijed, akkor nem szétnéz, hanem próbál menekülni, az embernél is mennyi vicces videó van, hogy nekirohan az oszlopnak, falnak, stb. ijedtében, mert nem a környezetét figyeli. Ugyenez a jelenség az őzeknél, szarvasoknál, fácánoknál, amik szintén rendszeresen az autó elé ugranak.

Én inkább azokra az emberekre haragszom, akik elütik a macskát és mint ha mi sem történt volna lassítás nélkül mennek tovább. Mi van, ha az állat még él, akkor szenvedjen? Vagy épp maradjon ott a tetem az út közepén, hátha más is végig megy rajta?

márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

A semmitől a nagyon sok szenvedésig elég tág a skála amit át élt végső kinyiffanása előtt.

Valószínűleg kevesebbet szenvedett mint többet, de ez csak statisztika.

Lehet halála előtt nem győzött káromkodni és az aszfaltot vakarni az éles körmével a fájdalom és szenvedés miatt.

Ki tudja. Vegyél másik macskát jó az.

márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne reméld mi is ütöttünk el a semmiből az autó elé rohanó macskát, vittük rögtön orvoshoz, mert ott kínlódott az úton, felállni nem bírt, de hátha még életben maradhat...

Meghalt végül de előtte szenvedett, nem is keveset.


Hacsak nem azonnal kimúlik, sokszor órákon át is szenvedhet, sajnos.

márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6:

Figyelj csak, te elmebeteg (bocs, de akinek ilyen gondolatai vannak egy nyamvadt macska miatt, az nem túlzottan normális dolog), ha te ütsz el véletlenül egy macskát, akkor mit fogsz csinálni? Fejbelövöd magad?

márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!