Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fürdessem meg a 6...

Hogyan fürdessem meg a 6 hetes cicát?

Figyelt kérdés

Sajnos bármennyire igyekeztem a karámmal ma délután arra jöttem haza hogy ez egyik kiscica kint fekszik az udvaron. Jól megcsesztette a kutyám. Mivel rajta van az anyjuk szaga nem bántotta de most tiszta összeállt nyál a feje és a lábai kivételével az egész háta. Szegény most szépen óvatosan járkál és finoman mozog, alapból félős volt most pláne az. Enni eszik és dorombol is de nem tudom mikor és hogyan kéne megfürdetni. Tényleg szarul néz ki, olyan mintha zselés lenne a háta.

Na, hogyan és mikor legyen mert még sosem kellett megfürdetni macskámat.

Nem kérek ivartalanításos tanácsokat, elég nehéz autó nélkül és olyan apával aki szerint a kiscica fogyó eszköz.



2014. okt. 16. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell megfürdetni, főleg, hogy elég stressz érte, meg felesleges is, csupán nyálas, ennyi. Ha nem tetszik a szőre, keféld át.
2014. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd vissza az anyjához, ő meg fogja oldani a tisztítást. Ne fürdesd meg, felesleges és meg fog fázni.
2014. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel még egy jó ideig nálunk lesznek, nem lesz fürdetés. Belegondolva a 4 éves kutyámnak is elég stressz az éves kozmetikus fürdetés, nem hogy egy kiscicának. Majd rábízom az anyjára.
2014. okt. 17. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!