Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vihetem taxiban, hordozóban a...

Vihetem taxiban, hordozóban a cicámat?

Figyelt kérdés
Jövő héten lenne esedékes vinnem, időközben eladta az autóját a rokonom, aki eddig elvitt minket ha megkértem. Még nem vett másik autót.. Nem tudom, hogy a taxi elvisz e, természetesen hordozóban lenne a cica, úgy mint eddig is, mikor a rokonom vitt el minket. Persze, meg fogom kérdezni, csak gondoltam itt biztos tudjátok ti is.
márc. 25. 12:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést az lemaradt, hogy állatorvoshoz mennénk.
márc. 25. 12:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem már, pont hasonló okok miatt. Szóltam a taxirendelésnél, hogy egy macska lesz nálam. Tudomásul vették.
márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
márc. 25. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze, csak jelezd előre. Nem is a szándék hiányzik feltétlenül, hanem mondjuk a sofőr is lehet allergiás, ezért fontos tudniuk. De a legtöbb taxirendelő appban van is ilyen lehetőség, ahol ki lehet választani az állatszállítást. Sokszor vettem igénybe, amikor messze laktunk az állatorvostól.
márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Taxival kapcsolatban lásd a fentieket, de megjegyezném, hogy mi busszal szoktuk vinni a cicánkat a hordozóban állatorvoshoz, azzal se szokott lenni semmi probléma.
márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten állatszállító taxik, de ezek nagyon kevés helyen érhetőek el. Én a rendelésnél megjegyzésbe be szokt írni, hogy macskát viszek hordozóban. Megköszönik a jelzést, eddig még mindenki elfogadta így a rendelést, sosem volt belőle problémám.
márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*szoktam
márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
márc. 25. 15:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!