Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tegyem túl magam a...

Hogyan tegyem túl magam a veszteségen?Befogadtam pár hónapja két macskát az utcáról egy kb 3evest és egy alig pár hónaposat(anya-lánya)rövid időn belül beteg lett az idősebb sajnos kiderült AIDS/leukozis mindkettő pozitív.

Figyelt kérdés
Egy hónap alatt elvitte hiába a gyógyszerek immunerositok stb….par hétre rá a kicsi is beteg lett sajnos vsloszinu így született,de ő jobb allapotúnak tűnt .Azt gondoltam időben vittem es még vissza lehet hozni egy időre.szajfekely láz ezek voltak a tünetek.sajnos ha le is ment a laza egy ket nap után visszajött.utána par napra furán vette a levegőt es hörgőgyulladast állapított meg nala a doki .kapott egy antibiotikumot nem vált be,másnap megint kapott egyet az se vált be sőt utána egyre rosszabbul lett es ket nap alatt meghalt.konkrétan másfél hét leforgása alatt elvitte úgy ,hogy 2nappal a halála előtt még felugrott simán az ablakba.tényleg ilyen hirtelen gyilkol ez a betegség ?vagy esetleg lehet higy fipes is volt amit nem vettek észre ?nem hagy nyugodni a dolog,mert ha tényleg attól romlott le hirtelen skkor lett volna rá kezelés es azóta ez jár a fejembe folyton

márc. 27. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Sajnálom a veszteségedet. Az AIDS/leukózis gyorsan előrehaladó betegség lehet macskáknál. Bár a kicsi hirtelen romlása sokkoló lehet, fontos tudni, hogy az ilyen betegségek gyorsan változhatnak és súlyosbodhatnak. Lehet, hogy a betegség már előrehaladott állapotban volt, és a kezelés nem volt hatékony. Fontos emlékezni arra, hogy mindent megtettél, amit tudtál, és a macskák szeretetben és gondoskodásban részesültek tőled. Ha aggódsz, konzultálj állatorvossal, hogy tisztázzátok a helyzetet, és segítsen feldolgozni a veszteséget.
márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Egyelek meg, de aranyos vagy. 🥲 Én is jártam már "pórul" állattal, sajnos ez ilyen. Tudom, hogy frázis, de te megtettél mindent, sőt még többet is mint sokan mások.


Vannak betegségek amik ellen jelenleg nincs orvosság, te éppen belenyúltál. Az AIDS eleve legyengíti a szervezetet, nem csoda, hogy nem bírták szegénykék a gyűrődést. Legalább az utolsó napjaik melegben teltek és nem éheztek.

márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
92%

Szia! Sok ilyen fantasztikus ember kellene mint TE!!!

Hihetetlen kedvességét szeretetet kapunk az állatoktól önzetlenül!

Sajnos most nem sikerült meggyógyulni , de ennél többet nem tehettél! Szívből kívánok minden jót Neked!!!

márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
#1 Embereket kérdezett, nem egy üres MI-t. A ChatGPT válaszaidat dugd fel oda, ahol nem süt a nap.
márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
#4, na igen. A "fontos tudni" és a "fontos emlékezni" kifejezések a ChatGPT "fontos" ismertetőjelei...
márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem kellene kóbór állatokat hazahordanod.

Főleg nem így,ha ennyire a szívedre veszed ha elpusztul.

márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Jaja.

Én sem viszek haza felnőtt macskát, lehet, hogy kölykei vannak, vagy valakié.

Az enyém is elszokott kóborolni. Igaza van a 6-osnak.


Attól, hogy piros kezeket kapunk, még nem lesz nekik igazuk.

márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából a szomszédé volt,csak “ott felejtették”őket Mikor elköltöztek.Én pedig nem bírtam nézni így etettem őket.Nem akartak benn lenni,mert megszokták a kinnti létet,így vettem nekik egy cicaházat kinntre,de miután betegek lettek többet nem engedtem mar ki őket.Sajnslom ,hogy így alakult,de az van bennem hogy legalább ebben a pár hónapban megtapasztaltàk milyen amikor nem kell nélkülözni és ez a lényeg.Nem bántam meg semmit abszolút
márc. 27. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem.
márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a kedves szavakat!
ápr. 2. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!