Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tegyem túl magam a...

Hogyan tegyem túl magam a veszteségen?Befogadtam pár hónapja két macskát az utcáról egy kb 3evest és egy alig pár hónaposat(anya-lánya)rövid időn belül beteg lett az idősebb sajnos kiderült AIDS/leukozis mindkettő pozitív.

Figyelt kérdés
Egy hónap alatt elvitte hiába a gyógyszerek immunerositok stb….par hétre rá a kicsi is beteg lett sajnos vsloszinu így született,de ő jobb allapotúnak tűnt .Azt gondoltam időben vittem es még vissza lehet hozni egy időre.szajfekely láz ezek voltak a tünetek.sajnos ha le is ment a laza egy ket nap után visszajött.utána par napra furán vette a levegőt es hörgőgyulladast állapított meg nala a doki .kapott egy antibiotikumot nem vált be,másnap megint kapott egyet az se vált be sőt utána egyre rosszabbul lett es ket nap alatt meghalt.konkrétan másfél hét leforgása alatt elvitte úgy ,hogy 2nappal a halála előtt még felugrott simán az ablakba.tényleg ilyen hirtelen gyilkol ez a betegség ?vagy esetleg lehet higy fipes is volt amit nem vettek észre ?nem hagy nyugodni a dolog,mert ha tényleg attól romlott le hirtelen skkor lett volna rá kezelés es azóta ez jár a fejembe folyton

márc. 27. 12:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Őszinte részvétem! Nagyon rendes vagy, és megtettél mindent, amit tudtál. Ők pedig sok-sok szeretetet kaptak, mielőtt elindultak volna a végső útra.


(Ez már csak egy kis személyes kiakadásom, de ezért papolom mindenhol, hogy ivartalanítani kell a cicákat - az lenne a legjobb, ha emellett még elkerített helyen is lennének tartva: lakás, cicabiztos kert, kennel... és akkor nem terjedne köztük a macska HIV)

ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek az ivartalanitas dologgal is,mert így megelőzheto lett volna,hogy szerencsétlen macska eleve ilyen betegen szüljön.Hozzáteszem a kicsin semmi betegség nem látszódott makk egészségesnek tűnt,ezért is felfoghatatlan számomra,hogy ilyen gyorsan végzett vele és nem hagy nyugodni ez a dolog.Sajnos kevés orvos tud mit kezdeni,ha kiderül hogy ez van a háttérben és nem is igazán teszik oda magukat hogy alaposabban kivizsgálják.Egész egyszerűen elkönyvelik hogy ez ilyen,pedig sok esetben vissza lehetne hozni őket egy jó időre viszonylag normális szintre,csak sajnos későn találtam rá a csoportra Facebookon ahol jó erre specializálódott dokikat ajánlanak pedig lefogadom még mindig élhetne,ha nem csak felületesen kezelték volna szegényt,mert sajnos az jött le és ezért lelkifurdalasom van,hogy nem vittem időben másik dokihoz is,akkor talán ma is élne.Sajnos Nagxon gyorsan történt minden….
ápr. 2. 16:21
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha egyszer örökbefogadok egy cicát az biztos bennti lesz.Máshogy nem lehet kivédeni ezeket a szörnyű betegségeket
ápr. 2. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!