Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica fekhelyet milyen mosóporr...

Cica fekhelyet milyen mosóporral, tisztítószerrel jó mosni amelynek nincs illata? kiselejtezett pamut melegítő és pokróc a fekhelye. nem szeretném ha az illata miatt többé nem használná

Figyelt kérdés

ápr. 3. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból a saját ruhákra is ariel mosókapszulás használok, annak nincs felfedezhető illata a ruhákon sem (nem szeretem, ha érzem rajtuk).

De ha ennyire sem akarod, akkor vagy mosódióval érdemes, vagy csak vízben. Én a macskámnak kimosom az említett kapszulával, de pl a nyuszijaim takaróihoz szódabikarbónát és ecetet szoktam csak tenni, mert ők meg is rágják az anyagot időnként, és nehogy lenyeljék. Abból sem marad semmi szag és jól is tisztít.

ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, mivel magukat tisztítják nem ajánlatos dezodoros vagy mosóporos holmikkal körbevenni, tapasztaltam, kínban volt, mert érezte sokáig a pulcsimon, melylyel betakartam, a dezodort.
ápr. 3. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dm sajatmarkas mososzert hasznalok, annak semmilyen illata nincs mosas utan. A kutya-macska cuccaihoz nem teszek oblitot es ennyi.
ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3#

sok saját márkás dm mosószer van. segítenél valami konkrétabbal? köszi!

ápr. 3. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!