Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának melegítős párna /...

Macskának melegítős párna / fekhely ?

Figyelt kérdés

A cicánk állandóan a set top boxon fekszik, ugye folyamatosan melegszik. Mivel elektronikus eszköz, emiatt van elektromágneses sugárzása. Emiatt szeretnék egy ilyen melegítős fekhelyet vagy párnát.


Lehet ilyet kapni valahol ?



2021. dec. 9. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Akár pléd méretben is van melegítő takaró. Ha van otthon forróvizes melegítő palackotok (vastag gumiborítású) már ki is próbálhatod. Azt töltsd fel forró vízzel, tedd a macska alá, de 1 réteg pokrócféle legyen rajta, ha túl meleg.
2021. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapható fűtőfekhely nekik, 8-10.000 Ft körül szokott lenni. De van radiátorra akasztható ágy is, az olcsóbb, és nem kell hozzá konnektor sem.
2021. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én füthető üléshuzatból csináltam fekhelyet nekik, van egy áramkör ami időzíti, mennyi időre kapcsolja be rá egy régi akkumlátor feszültségét. Kb. 3-4 naponta töltöm, és ha nem a szobában vannak, hanem a fütetlen előtérben, ott használják is. A párnát is simán átmelegiti.
2021. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kellet, ami ilyen fűthető párna szerű, ha tudtok linkeljetek légyszi, köszi
2021. dec. 9. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!