Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jogos kérés a vendégtől, hogy...

Jogos kérés a vendégtől, hogy zárjam be a macskámat?

Figyelt kérdés

Nem szereti a macskákat, ha bent vannak a házban meg pláne. Először kérdezte, hogy nem lehet-e addig kiengedni, míg nálunk tartózkodik, de mondtam, hogy az teljesen kizárt. Aztán kérte, hogy akkor legalább zárjam el egy olyan helységbe, ahova Ő úgy sem menne be. Megmondom őszintén, hogy nekem ez a verzió sem tetszik, nem akarok rossz vendéglátó lenni, de a cicánk 2 dolgot utál nagyon, ha látszik a tálkálja alja és a zárt ajtókat. Ha bezárnám végig szenvedésnek élné meg, kaparná az ajtót stb. Ő itthon családtag, ahogy a gyerekemet nem zárnám be senki kedvéért, úgy Őt se szivesen. Egyébként nem szereti az idegeneket, nem bújós egyáltalán max.megszagolná, de azt is ritkán teszi. Brit cicáról van szó, fajtájából adódóan elég magánakvaló. Ugyanakkor össze van nőve a fiammal, sosincs tőle 2 méternél távolabb, ezért sem szeretném bezárni sehova.

Nekem az a véleményem, hogy ilyet nem igazán illik kérni egy gazditól, én pl.nem kedvelem a csivavákat, de ha olyan helyre megyek vendégségbe, ahol lakik ilyen kutyus akkor elfogadom arra a pár órára vagy simán nem mennék ilyen ismerőshöz. Neked mi erről a véleményed?


ápr. 20. 06:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jogos. Brit macska. Nagy ívben lexarja a vendégedet. Tuti nem fog rámászni. Mégis mi zavarja benne?

Olyan kb mint egy bútor darab. A legnyugisabb macska fajta.

ápr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok, sikeresen manipulált téged.

Megvolt a terepszemle (milyen a lakás, milyen bútorok, szőnyeg, tv, stb vannak - ezek jól behatárolják az anyagi helyzetet. Gondolom megkérdezte, hogy milyen márkájú a kocsitok és hány éves.)

ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
57%

Jogos kérés, de te eldöntheted, hogy bezárod-e vagy sem.


Engem pl a vinnyogó hülyegyerekek idegesítenek, nem egy csendben lévő macska, mégsem mondom meg a barátnőmnek, hogy vigye már máshová a gyerekét, mert "egy élmény", amikor rajtunk ugrál és és nyúz.


Annyit teszek, hogy külső helyszínen találkozok vele, ahová nem hozza a gyereket.

ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
4 cica él velünk, igazából a rokonság 90 %nem csípi az állatokat,de nálunk ez van és kész. Nyilván ha alkalmatlankodik a macska leszedem róla, de azért nem csuknám be. Ezt nálunk így kell elfogadni. Sose szólnak miatta, de gondolom zavarja őket.
ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!