Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor végül is mennyi...

Most akkor végül is mennyi macskaalom kell a tálcába?

Figyelt kérdés

A gyártó szerint 5-7 centi vastag réteg kellene, ez nyilván nonszensz, csak azt szeretnék hogy jobban fogyjon. De túl vékony réteget se hiszem hogy érdemes, mert akkor meg nagyon sokat kapar a cica. Kinek milyen mennyiség vált be?

Bónusz kérdés, ki milyen gyakran takarítja az almot?



ápr. 20. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Egy ideje nincs macskám, de amikor volt akkor kb. 3-4 cm alom, a kaka/pisi gombócot minden nap kiszedtem, ha kellett pótoltam, és kb. 2 hetente volt teljes alomcsere.
ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
5 centi. És mivel normális macskaalmot használok, nem ezen spórolok, ezért nem fogy attól jobban csak mert több van benne. Pont annyi csomósodik benne, amennyi kell, a többi tiszta marad. :)
ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom cm-re megmondani, de én elég vastagon szoktam szórni. 1-2 naponta takarítom, teljes csere szükség szerint, kb. 1-2x hetente.
ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most megmértem neked, hogy nekünk 10cm magas mindkét alomtálca és én egy 10 kilóst elosztok a kettőbe és így kb 2 centi híján tele szokott lenni, szóval én 8 centire töltöm. De amikor kicsit kevesebb, mint félig van, akkor már felöntöm, szóval minimum 4 centi vastagon szokott lenni nekik, frissen töltve pedig 8 centi vastagon.

Csomósodót használok, akkor fogy gyorsan, ha sok tejet ittak, mert akkor állandón járnak pisilni.

ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is kb 5-7 cm vastagon van, de nem fogy jobban azért mert több van benne.

Napi szinten kaka/pisi kiszedés, nagytakarítás kb 3-4 hetente.

ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!