Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan macskaalom, ami...

Van olyan macskaalom, ami bevált nektek (is), mert a jelenlegi nekem olyan port csinál, hogy szörnyű. Az a kristályos valami nem jó, mert csak eszi vagy játszik vele. Megírnátok tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
jan. 22. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyet használsz jelenleg?


A pellet alakú almok általában a legjobbak szerintem.

Itt ez pl baromi jó árban van

[link]

jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a csomósodó Sanicat vált be.
jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

TIGERINO

[link]

jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Húha, ezek nagyon jónak tűnnek :)

Ahova én járok vásárolni, ott ezek nincsenek, de akkor internetes vásárlással próbálkozom. "Friss" cicatulajdonos vagyok, így tényleg nagyon köszönöm a segítségeteket!

Az utolsó (most nem vagyok otthon, és nem jut eszembe a neve) olyan, hogy a cica kapargálása után rendesen ül a por a környékén, pedig a csomagra mindenféle jót ráírtak :-(

Szerintetek érdemes beáldozni egy kézi porszívóra azért?

Még egyszer nagyon köszönöm a válaszokat!

jan. 22. 12:43
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Dm-es ultra-klumpstreu
jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyon kapar akkor a porszívó sosem árt, az enyémnek akár levegőből is lehetne olyan óriási hévvel kapar hogy muszáj minden nap körbeszívni
jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Porszívó amúgy is fog kelleni a szőr miatt.

Nekem nagyon bevált a sima aldis Shah csomósodó. Utántöltésnél némileg porzik, de messze nem fullasztóan és nagyon jól összeáll, nem bűzlik, könnyű takarítani. Mindemellett olcsó is. Simán tud annyit, mint pl a fressnapfos Multifit, amit előtte használtam évekig és 3-4x annyiba kerül.

jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak az Aldi-s alom jött be.
jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 kainskult válasza:
100%
Tigerino Canadára leadok mégegy szavazatot
jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Zooplus oldalt tudom ajánlani, táp és alom rendelésre egyaránt. Nagyon jó kedvezmények és lehetőségek vannak a regisztrált vásárlóknak.

Illetve nem tudom, most olyan van-e, de egy zárt cica wc mindenképpen megéri. Illetve én egy darab padlószőnyeget is leraktam elé, mivel az enyém hajlamos kihordani és kikaparni az ajtón az almot, így könnyebb takarítani.

jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!