Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska foghúzás után?

Macska foghúzás után?

Figyelt kérdés

Ki kellett húzatni a szemfogait a macskámnak. (Fogfelszívódási betegség)

Csütörtökön voltunk dokinál. Első nap nagyon duzzadt volt a szája, nem tudta rendesen összecsukni.


Ma már össze tudja csukni, annyira nem duzzadt a szája, nem véres.

Az orránál középen viszont mintha kicsit duzzadt lenne, és néha könnyezik.

Néha úgy csinál, mintha valami lenne a nyelvén és próbálja kiköpni vagy hogy mondjam..3-4x nyitott szájjal csámcsog.

Néha ha alszik és felkel közben akkor nyel sokat. (Levedzik a seb vagy mi? Ha igen akkor normális?)

Egy kicsit úgy vettem észre hogy magasabb a testhője.

Csütörtök óta nem kakált.

Enni eszik, sonkát, halat. (Azt mondta a doki ezt lehet)

Iszik is.

Aggódnom kéne, valamit elszúrtak a műtétkor/ elfertőződött? Vagy ez normális?


Nem tudtam neki megnézni, mert nem engedi. Holnap nem rendel egy doki se..

Kap napi 1x fájdalom csillapító, gyulladáscsökkentő szert


ápr. 21. 01:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális, de ha napokon belül nem lohad le, csak stagnál, akkor vidd el, kap gyulladáscsökkentőt. A betegsége miatt lassabban gyógyul. Ha a csökkentő se javítja, akkor sanszos, hogy egy darabka fog benne maradt. Nem tudom mennyire alapos a doki, jobb helyeken összelegózzák a darabokat, ha nem jön ki egyben, csak hogy megbizonyosodjanak, hogy minden oké-e.
ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!