Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kajával próbálkozzak...

Milyen kajával próbálkozzak (még) ha eddig a Felixen kívül más nedves macskakaját nem eszik meg a cicáim? (Szárazból a purina one-t szeretik)

Figyelt kérdés

Szeretnék nekik mást adni, de amit az üzletekben lehet kapni mind próbáltam, nem eszik meg. Csak a Felixet. Illetve ez így nem teljesen igaz, a Gourmet Gold-ot is nagyon szeretik, viszont sokkal drágább mint a Felix. (Szoktam azért néha adni). Illetve a Friskies-t és a Whiskast is megeszi a 3 cica, de mind a kettőt kihányják. Vettem már Shebát, Goshidát, nem kell egyiknek sem, inkább bámulják és éhesek maradnak. Mindaddig, ameddig a Félixet meg nem kapják.


Szárazból a Purina One-t eszik, mással nem próbálkoztam nem is merek mert örülök annak, hogy ilyen válogatósan azt megeszik.


Gondoltam arra, hogy rendelek a neten akár innen: [link]

De vakon nem merek rendelni karton számra. Esetleg valami ötlet?

Ha senkinek nem lenne ötlete, erről az oldalról rendelek minden fajtából 1-2 darabot aztán meglátom melyiket eszik.



ápr. 21. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Mi a baj a félix-el??Enyém is azt eszi...
ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Az én cicàim is nagyon szeretik a félixet de én javarészt csak friskiest adok nekik illetve a tàpot. Tàpba is kapnak jobbat a purina onet

Nekem már tizenévesek régen a sima olcsó konzervet is megették ma már rà se néznek.

Én a te helyedben megkerdezném az àllatorvost hogy miért hanyhatjàk ki

ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincsen baj a Felix-el, de ha én macska lennék, egy idő után már azért megunnám. 🙃
ápr. 21. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
8éves mindíg azt eszi.Inkább a száraztáp az ami jobb minőség nála.Ez csak nasi kb.Napi.1 alutasakos félix.Mellette kap nyers csirkét heti 1x-2x.Orvost kérdeztem így jó-e??Aztmondta teljesen rendben van..
ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A baj az,hogy a felix whiskas stb (kb minden szupermarketes kaja) tele van cukorral meg ízfokozóval…ráfüggnek a cicák.Nehéz lesz átállítani normálisra. Normális alatt értem a cukor/gabonamentes, magas hústartalmú kajcsikat. Nézegesd az összetevőket, és kitartást hozzá :) nehéz lesz, de nem lehetetlen.
ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na igen pont erre gondoltam, hogy próbálnék mást is mert nem hinném, hogy a lidl-s meg tescós meg cba-s kaja a legjobb.
ápr. 21. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Zoopluson gondolkozol akkor a Cosma pl jó minőség.:)
ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös és 7-es válaszoló vagyok.

Cosma mellett a Wild Freedom,Feringa,Almo nature,Purizon,Applaws,Carnilove szintén nagyon jó minőség.

Ha esetleg Fressnapf van a közeledben akkor Real Nature,Brit Care is szuper.:)

ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megjött a csomag. Wild freedom-ot úgy bevágta a 3 macska, mint a huzat. És még nem is hányták ki :) Rendeltem még Purizont meg Cosmát, abból még nem kaptak mivel csak ma vettem át a csomagot. Ma még fognak kapni, majd akkor Cosmát kínálom majd.


Elsőre rámnéz a cicám: "Mi ez ember? Ezt egyem meg?" :D Furcsállta, beleszagolt megkóstolta (mind a három) aztán pillanat alatt be is falták.


Feringát most nem rendeltem de legközelebb fogok mert az állítólag 70% hústartalmú, meg a Rosies farm is 70%.


Van 70% feletti hústratlamú cica kaja? Ha van is, érdemes azzal etetni, van értelme?

ápr. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!