Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teraszunkon kb hetente kethete...

Teraszunkon kb hetente kethetente macskahugy szagot erzunk, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nekunk nincs macskank, kutyat nem akarunk.
máj. 1. 08:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

Videki belvarostol elunk 3 perc setara kertesben, itt aztan haszonallatot senki nem tart, nincs mocsok, farakas az udvarokon se, picike kertek vannak, igy patkany vagy eger nemigen van.

Szoval koszonom szepen, en speciel nem kerek a szomszed macskajabol, de nyilvan ezt nem en dontom el.

máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 7-es, előre utaljál légyszi! Minimálbérből nincs elég pénzem 4-5 macska ivartalanítására. Privátban küldök bankszámla számot!
máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Ivartalanításra szokott lenni pályázati forrás, önkormányzatok rendszeresen pályáznak rá.
máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk is a szomszéd macskák szedik össze a rágcsálókat. Nincsenek haszonállatok, de kisebb kertek vannak, ezért előfordulhat egér is, patkány is.
máj. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
66%

Nekünk a teraszon összepisilték a kiteregetett kisbaba ruhákat is. Akik annyira védik, azoknak kívánom, hogy hasonló történjen velük is, adják rá úgy a saját csecsemőjükre és örüljenek, hogy nincs egér a kertben...

Mossam újra és újra, nem? Egy mosásnál az 50 liter víz+ az áram és a mosószer ára. Ez így nem mehet a végtelenségig.

Szárítógép? Nyugodtan lehet nekem venni egyet!

Teregessek odabent? Hát a festőt ki fizeti ki, ha penészes lesz a fal?

Azért az már nonszensz, hogy az ember nem csinálhat semmit a teraszán, mert széthugyozzák a macskák. Írtóra büdös.

máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk is így van, még nincs kész a terasz, de már ott van néhány kerti bútor, pavilon, de nincs lebetonozva, oda járnak szarni,hugyozni a szomszéd macskák.. de már olyan szemtelenek, hogy ha ottvagyunk is odajönnek. Jövőre lesz megcsinálva, addig sajnos tűrjük, de azt vettem észre, hogy ha fellocsoljuk és nedves a talaj akkor nem jönnek oda, úgyhogy amikor csak tudom meglocsolom :D
máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%

Nem engedünk ki macskát a szabadba!!!

Az egy dolog, hogy megeszi a rágcsálókat... Plusz megeszi vagy játékból megöli a gyíkokat és kismadarakat. A macskának bent van a helye a házban!!!

Ezt a képet tudom erősen ajánlani megtekintésre kinti macskák gazdijainak: [link]

máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%

A leszavazóknak: Tudom hogy fáj az igazság. :)

Attól még a macskák miniatűr gyilkológépek. Az EU top 1. inváziós faja amely leginkább hozzájárult az élőlények kipusztulásához (az ember után).

máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
9%
De sok ember szeretne itt börtönbe kerülni. :) Irigyellek titeket, amiért nem sajnáltok erre 2-3 évet az életetekből.
máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!