Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék a szomszéd...

Mit tehetnék a szomszéd bakmacskájával, folyton a mi teraszunkon jelöl területet, aminek bűzös "ammónia"szaga beérződik a lakásba is?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Házörzőkutyára,hurokra,sörétes puskára gondoltam én is.
2009. jan. 27. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag a citrusfélék illatát nem szeretik a macskák, de ez nem bizonyított tény. Viszont lehet kapni spray-ket és más készítményeket állateledelesnél, hipermarketek állatos részlegein, amiket kifejezetten ilyen célra készítettek. Elijeszti a szaguk a macskát.
2009. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha emiatt képes lennél puskát venni, akkor szánnál rá pénzt. Így egyszerű dolgod van: adj neki enni, szoktasd magadhoz, majd mikor már meg tudod fogni, fogd meg, tedd be egy macskatartó dobozba, vidd el az állatorvoshoz, és ivartalanítsd. Az ivartalanítás 7-12 ezer forint. Ötperces műtét.
2009. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állatboltokban van macskatávoltartó szer, ami sztem nem büdös, de a cicák nem szeretik. Nem drága, egy próbát megér!
2009. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!